Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról végezhető számítógép...

Otthonról végezhető számítógépes munkát melyik oldalakon lehet keresni? Hol találhatok megbízható hirdetéseket?

Figyelt kérdés
Otthonról végezhető munkát keresek, ami nem jutalékos, hanem fix fizetéses, melyik megbízható oldalakon találhatok ilyen munkát?

2017. máj. 16. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehol.
2017. máj. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen "számítógépes munkára" gondolsz?

Mihez értesz ami piacképes?

2017. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem azt szeretné a kérdező, hogy valaki küldjön el neki egy dokumentumot, amit be kell gépelnie.
2017. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak szabadúszó oldalak, de ott a gépeléses munkák 80 %-a átcseszés még ott is.

Szaktudás kell otthonról végezhető munkához (vagy nagyon jó angol tudás).

2017. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam benne mint műszaki leírás író, később webáruház leírásokat írtam (facebookos álláskereső oldalakat néztem vegyesen, ott találtam rájuk) és pl netet, gépkopást nem fizettek, fizetést is "elfelejtették" ezt azt nem számolták fel néha és szólnom kellett... Volt hogy egy hétig semmi nem volt, aztán egy csomót rámzúdítottak, visszadobták stb. Kiszálltam inkább.
2017. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!