Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi az igazság az otthoni...

Mi az igazság az otthoni gépelős távmunkákról?

Figyelt kérdés

Aki nem tudná: arról van szó, hogy neten küldenek valami hanganyagot, aminek a szövegét le kell gépelned és visszaküldened a feladóhoz.


Logikusnak tűnik, hogy átverés az összes. Megerősíti ezt a feltevést, hogy még semmiféle bizonyítottan pozitív személyes tapasztalatot nem olvastam velük kapcsolatban (ami az volt, arról sütött, hogy reklámkampány része).


Ugyanakkor azt is meg kell hagyni, hogy én még konkrét negatív példákat sem olvastam. Rengeteg a feltételezés, a logika elvén gondolkodás, viszont olyan emberek sztorijába még nem futottam bele, akiket átvertek, és ezidáig részletes cikkel sem találkoztam (lehet, hogy van ilyen, csak még nem találtam meg). Illetve felvet még néhány kérdést a dolog: ha tényleg minden ilyen oldal kamu, hogyhogy a hatóság még nem lépett közbe? Hogyhogy nincsenek lebuktatócikkek tömegei szem előtt? Hogyhogy nem találok hosszan taglalt cikkeket?


Nekem is nagyon gyanúsak ezek az "állásajánlatok", nem is valószínű, hogy egyhamar jelentkezni fogok ilyenre, viszont kíváncsi vagyok, hogy a sokszor tapasztalt, a kelet-európai emberre annyira jellemző netfóbia újabb esetéről van szó, vagy csak tömeges(?) lehúzásról.


2017. máj. 18. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
van egy magyar oldal, ahol fizetnek is rendesen. ez az otthonrol.hu
2017. máj. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet találni otthonról gépeléses munkát, szabadúszó oldalakon pl. De sokszor az is kamu.

Én most itthonról dolgozom, de az nem gépelés.

2017. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!