Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Msc diplomával, pályakezdőként...

Msc diplomával, pályakezdőként, középfokú nyelvvizsgával, megyei jogú város polgármesteri hivatalánál kb. milyen fizetésre számíthatok?

Figyelt kérdés
Próbáltam kiszámolni, de minimálbér alá jött ki, ami nyilván nem lehetséges. Találtam egy bérkalkulátort is, az egész bíztató eredményt adott, viszont abban volt 60.000 Ft illetmény kiegészítés, ami nem tudom mire jár, próba idő alatt is jár-e, esetleg csak alapvizsga után jár...

2017. máj. 23. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
A minimálbérnél alig több, ugyanis köztisztviselő lennél, ott meg bértábla szerint megy, te meg kezdő lennél.
2017. máj. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és lehetséges az is, hogy a minimálbér alatt jön ki, pontosabban a garantált bérminimum alatt, mert az vonatkozik rád, ez esetben a garantált bérminimumot kapod.
2017. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Ha kicsit is számít a pénz, és van más lehetőség, ne menj közszférába.
2017. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
MSC diplomával és nyelvvizsgával miért akarsz közszférába menni? Szeretsz kevés pénzért szívni?
2017. máj. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tavaly 150 nettót mondtak mindennel együtt, ami vidéken egyáltalán nem rossz.
2017. máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Közszférás bértábla szerint fogod kapni. Ha tippelnem kellene olyan 130-at mondanék. Esetleg az MSC miatt nagyon picit többet. Legrosszabban fizető munkahely a közszféra.
2017. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nekem az egyéb körülmények fontosabbak, mint a fizetés (pl hogy a 8 óra az 8 óra, nem 9, hogy pénteken nem 5-ig hanem délig dolgozik az ember, a szabadságát akkor veszi ki amikor jónak látja, amikor vége van a munkaidejének, akkor tényleg vége van), de azért a garantált bérminimumot megalázónak éreznék, 5 évnyi tanulást, nem alvást, kollégiumban egyedül eltöltött ünnepnapot azért minden munkahelyen meg kellene fizetniük.

Másrészt nem akarok Budapesten élni.

Harmadrészt nem akarok "rendesen" a szakmámban dolgozni, mert az egyetem szépen megutáltatta velem az egészet.


Köszönöm a válaszokat, amúgy nettó 140.000-el már bőven elégedett lennék.

2017. máj. 23. 19:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem még, hogy milyen szakon végeztél?
2017. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
építész
2017. máj. 23. 20:29
 10/16 anonim válasza:
Tavaly voltam állásinterjún egy pesti önkormányzatnál építésügyre jelentkeztem. Bértábla van, 12 év tapasztalatra adtak volna nettó 160-170eFt-ot. Vidéken ez elfogadható, főleg kelet Mo.-on. Szerintem pályakezdőként a nettó 140 reális lehet.
2017. máj. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!