Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem lenne ide...

Mennyi esélyem lenne ide bekerülni? (IT Services)

Figyelt kérdés

[link]

Van egy középfokú komplex (ITK Origo) angol nyelvvizsgám (bár azóta érzésem szerint már felsőfokú is lehetne), és egy felsőfokú végzettségem (nem diploma) a DE-n (idegennyelvi kommunikátor), viszont korábbi tapasztalom semmi.



2017. máj. 26. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Oké, jó hogy idegen nyelven beszélsz, de az informatikához mennyit értesz? Mivel kb rendszergazdát keresnek.
2017. máj. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos, az IT Services-től nem láttam itt senkit sem munkaerőt keresni. Tehát jelezd nekik írásban, hogy érdeklődsz náluk egy állás iránt, csatolod az életrajzod és vársz a válaszra.
2017. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Persze valamennyit azért jó, ha értesz az informatikához is, vagy legalább érdekeljen a téma.
2017. máj. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
@16.03: az informatika max hobbi szinten érdekel, újra tudok telepíteni egy Windows-t, ha kell :D
2017. máj. 26. 19:56
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

ITSH-nál az angol önmagában nem elég. Kell mellé vagy a német vagy erős informatikai szaktudás.


Általánosságban (nem csak az ITSH-ra érvényes), ha csak az angol van, és nincs mellé vagy valamilyen szakma (nem végzettség, szakma!) vagy egy másik nyelv, az kb. arra elég, hogy elmehetsz Angliába mosogatni.

2017. máj. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed az álláshirdetés alapján. Én egyébként dolgoztam itt, a szakmai részére betanítanak, a lényeg, hogy legyél nyitott az informatika iránt.
2017. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastátok a hirdetést is?


Piszkosul nem rendszergazdát keresnek, hanem egy sima helpdesk/helpline adminisztrátort, első sorban ticketing rendszert kell kezelnie, mellette 3-4 olyan feladat, amire van jó felület (pl jelszó visszaállítás).

Tudom sokak szerint ez rendszergazdaság, a valóság az, hogy nagyon nem, és ilyen területre nem is keresnek komoly IT szaktudást, mert egyrészt nem kell, akinek van úgyis lelép gyorsan, másrészt nem akarják megfizetni, felesleges lenne egy jó rendszergazda bérét odaadni valakinek ahhoz, hogy problem ticketeket manageljen naphosszat.



Meg lehet próbálni, nagy a fluktuáció, bár nem tudom, hogy Debrecenben mi a helyzet, de mi vesztenivalód van?

2017. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Igazad van, ezt érdemes megpályáznia. Se német, se semmilyen speciális ismeret nem kell hozzá, csak az angol. Akkor hajrá.
2017. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es: köszi, végre egy motiváló komment! :D
2017. máj. 27. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Megerősítem, a leírás alapján érdemes megpályáznod!
2017. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!