Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyártósori operátor Esztergomb...

Gyártósori operátor Esztergomban. Mit értenek versenyképes fizetés alatt?

Figyelt kérdés

Operátor Esztergom Dolgozzon Ön is az egyik legelismertebb magyar autóipari vállalatnál

GYÁRTÓSORI OPERÁTOR MUNKAKÖRBEN

Esztergomban!

A leendő munkatárs feladatai:

Félkész- és késztermékek előállítása

Termelés folyamatosságának biztosítása

Rábízott gépek, berendezések ápolása, rend és tisztaság fenntartása


Vajon ez mit takarhat? Mennyit lehet keresni vele?



2017. máj. 30. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Nemrégiben jelentkeztem egy üzembe, ők is pont így hirdették : "versenyképes fizetés". Itt ahol én jártam 485 Ft-os órabért takart. xD
2017. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
A versenyképes annyit tesz hogy a többi hasonló munkával felveszi a versenyt...
2017. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A versenyképes sokat szerint azt jelenti hogy magas a fizetése. Hát nem. Az azt takarja hogy máshol sem kapsz többet ezért a munkaert , a fizetés versenyben van a többi cég által nyújtott bérrel
2017. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de ez lófašz és estifény.... :(
2017. máj. 30. 10:08
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mennyit akarsz mégis keresni egy ilyen melóval? Betanìtot munka, szaktudast sem igényel, ezèrt ennyi a bèr.
2017. máj. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
A jó fizetésért tenni kell
2017. máj. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
82%
485 ft/óra az hülyeség :D Bosch-ba is ilyen munka van és mégis 740 legkisebb órabér + cafeteria...
2017. máj. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi 7es a releváns választ. Azért jó érzés látni, hogy vannak, akik megértik a kérdést és tudnak is válaszolni, nem úgy, mint az ilyen "jó fizetésért tenni kell" vagy "mégis mennyit akarsz keresni" típusú energiavámpírok, akik nem a kérdésre válaszolnak. Köszi még1x;)
2017. máj. 31. 08:02
 9/12 anonim ***** válasza:

"A versenyképes annyit tesz hogy a többi hasonló munkával felveszi a versenyt..."


Ez pontosan így van. Vagy kérdező, szerinted mivel kéne, hogy versenyképes legyen?

2017. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Fölösleges túlragozni meg csűrni csavarni.

Volt egy kérdés, kíváncsi voltam, mit értenek ezen, hogy versenyképes jövedelem, továbbá érdekelt, hogy ez nominálisan mennyit jelent. Ennyi. Igazából nem voltam és nem is vagyok kíváncsi senki otthoni eseménytelen unatkozása által gerjesztett kötekedéseire, kioktató okoskodásaira, visszakérdezéseire.

A gyk eleve erről szól: infó kell>kérdezek>válaszolnak>elolvasom(nyugtázom) pont. Mondat vége. Ennyi. Minden egyéb csak nem kívánt zaj.

2017. jún. 1. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!