Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek megéri call...

Szerintetek megéri call centerbe menni diákmunkára?

Figyelt kérdés
Igazából én még sosem dolgoztam, de idén nyáron leszek 17 és már menni szeretnék. Sajnos nem Budapesten élek hanem vidéken (Heves megye), így nincs sok lehetőség. Mire számítsak egy ilyen helyen? Feladatnak annyi van írva, hogy hívások fogadása, átirányítása, ügyfelek felkeresése. Azért gondoltam erre mert fizikailag nem túl megterhelő és nem is fizet rosszul. Ezenkívül még mehetnék sütőipari kisegítőnek meg valami műszaki boltba is keresnek kisegítőt.

#állás #diák #diákmunka #cég. nyári munka
2017. jún. 5. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés az, hogy kire vonatkozik a "megéri" szó.

Nekem megéri? Nem.

Neked megéri? Honnan tudjam?


Monoton, stresszes munka lesz, ami mentálisan biztosan lefáraszt.

2017. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát véleményekre vagy tapasztalatokra lennék kíváncsi, de még nem tudom pontosan milyen közegben leszek vagy ilyesmi, majd holnap tudom csak felhívni mert ma ünnepnap van.
2017. jún. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!