Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy a fenébe lehet odáig...

Hogy a fenébe lehet odáig eljutni, hogy 27 évesen ne legyen valakinek semmi munkatapasztalata?

Figyelt kérdés

Beszélgettem neten egy sráccal. 27 éves. Én most nem menőzésből, de 22 éves vagyok és már egy éve dolgozom suli mellett. Természetesen felnőttként is fogok.

A beszélgetésünkből kiderült, hogy 7 éve érettségizett, és nézegetett állásajánlatokat, de egyik sem volt számára megfelelő. Emiatt anyuci tartja el (bár olyan jól nem tartja, luxusra keveset ad). És amiért nem kezdett el dolgozni és 7 éve csak kockul otthon, ezért nem is akar már elkezdeni keresgélni, mert úgyse vennék fel, mert nincs tapasztalata.


Most komolyan, egy 20 éves felnőtt férfi kilép a középsuliból és nem is tanul tovább meg nem is dolgozik? Minimum az egyiket kéne választani. 27 évesen csak akkor tud magának venni valamit, ha anyucinak jó kedve van és ad neki pénzt?


Lányok, ti tudnátok egy ilyen férfivel járni?


2017. jún. 10. 15:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Én is csak prostituáltként dolgoztam eddig, de több állásinterjúm volt mint egy átlagos embernek egész élete során. Jogász vagyok.
2017. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk érettségivel elég nehéz is rendes munkát találni. Főleg, ha csak nézegeti az állásokat, és még válogat is.


Nem tudom, hogy lehet erre a szintre eljutni, de én már ott elakadok, hogy érettségi után miért nem megy valaki felsőoktatásba, hiszen az érettségi az pont arra való.


Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, ami közel a 27-hez nem dolgozott még egy percet sem. Igaz, ő elvégezte az egyetemet, de már 1 éve diplomázott, és nem fűlik a foga semmilyen munkához, pedig simán elkezdhetett volna dolgozni, de hát mindegyikre van valami kifogása. Ő is nyilván az anyjával él.


Nem tudom, vannak ilyen emberek, akiknek nem fontos annyira az önállósodás, jó otthon a szülőkkel is. Én nem vagyok lány, de ha egy lány mondaná azt, hogy 27 évesen még egy percet sem dolgozott, biztosan nem nyerné el a szimpátiámat.

2017. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1.: Na, és szereted a munkádat? :DDD

2.: Nem csak egyetem létezik, hanem OKJ is meg stb, és nem arra való az érettségi, hogy egyetemre menjünk, hanem hogy elvégezzük a középiskolát és legyen munkánk. Azért érettségivel is el lehet helyezkedni, ha az ember nem válogat. :D Amúgy a többivel egyet értek és köszi a választ. :)

2017. jún. 10. 15:43
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Van ilyen, mi közöd ehhez az onfenyezesen ahol szépen összehasonlításként megemlítetted a magad kis pitiáner sikereit?

Pontosan elmondta hogyan lehet oda eljutni, es te ráadásul le is írtad, tehát a kérdésed célja nem az igazából, hogy választ kapj ra hanem hogy kozlod mosakkal te jobb vagy ennél az embernél mi pedig igazat adjunk, hogy az az ember béna. Gratulálok a szombat délutáni programodhoz...

2017. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

"nézegetett állásajánlatokat, de egyik sem volt számára megfelelő"


Nagyon szomorú, hogy ilyen a hozzáállása a munkához. Ha önhibáján kívül nem lenne állása, akkor azt mondanám, hogy ok, de 7 évig se tanulás, se munka, mert válogat... hát nem tudom sajnálni. És én sem állnék szóba ilyen lánnyal, szóval szerintem a lányok sem állnak szóba egy ilyen fiúval.

2017. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
14%
Én 28 éves fiú vagyok és még sohase dolgoztam még, mert szóciális fóbiám van, utálom az embereket és félek a munkától is, és l.szarom mit mondonanak ezért, nekem kutyám és macskám lesz, akik elfogadnak engem, amilyen vagyok.
2017. jún. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
0%
Ja és csak 8 általánosom van
2017. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

dolgozna a fene, ha mellette lenne a fedél a fejünk fölött, étel az asztalon, télen fűtés, és net, emg a játékokra alkalmas gép.


Én se azért dolgozom mert imádom, hanem mert muszáj.


Úgy jut ide el, hogy anyuka eltartja és nem zavarja ki dolgozni. Amíg nem lesz rákényszerülve, addig nem is fog melózni.

2017. jún. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

# 8


Szóval neked ez az 5 dolog elegendő lenne az életben? Ha a szüleidnél megkaptad volna ezeket, még mindig otthon laknál?


Nem tudom, nekem ezek megvoltak otthon, mégis úgy éreztem, hogy el akarok költözni, önálló életet akarok. Nem mindenkit dobnak ki otthonról. Szerintem ennél az 5 dolognál többet is el akar érni az ember.

2017. jún. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
0%

8/9


Pontosan igazad van nekem ennyi bőven elég lenne. :)

2017. jún. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!