Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A balatoni munkák ahol szállás...

A balatoni munkák ahol szállást is biztosítanak tényleg olyan szörnyűek?

Figyelt kérdés
Szörnyűbbek mint a betanított munkák a dunántúli gyárakban?

2017. jún. 11. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát 12-14 óra kemény munka, és ott prögés van ám, nincs olyan h elmegyek 5 perc cigiszünetre, mert csak jönnnek az emberek, és 12 órában folyamatosan kapokodni lehet nem a legjobb.

Nekem nincs ebbe tapasztalatom csak gondolom

2017. jún. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egyik baratom aztmondta legjobb nyara volt. Füreden volt. Amit megkeresel azt valoszinuleg el iszod.
2017. jún. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Bár már régi a kérdés,azért leírom neked a tavalyi és tavaly előtti munkavállalásomat a Balcsin. Tavaly előtt jelentkeztem egy hotelbe ilyen "mindesnek". Nem volt rossz,csak sajnos kevés volt a szabadidő és a strand se volt közel,de korrektül kifizettek és a szállás sem volt vészes.Kis szobakonyha amit megosztottam egy másik sráccal,de sosem találkoztunk kb mert egymást váltottuk. Viszont sok új ismerősre szert tettem,többek közt megismerkedtem az egyik strandon egy több ilyen kis " bódét"bérlő vállalkozóval,aki tudott nekem egy jobb munkaajánlatot adni,augusztust végig a strandon melóztam változatos is volt,mert hol a hot-dogosnál voltam,hol a strandcikkesnél,hol pestre mentünk fel árut szállítani le...A szállást ingyen kaptam,a kajámat is állták majdnem teljesen és mindig kaptam szabadnapot,vagy épp volt olyan nap hogy a rossz idő miatt hamarabb bezártunk.Persze nem fizettek agyon akkor,de azért arra elég volt hogy szabadnapokon hazautazzak vagy esténként egy kis buli... A tavalyi szezonban szintén ugyanoda mentem(egyébként év közben is voltam lent),ugyan annál a vállalkozónál.Tavaly is nagyjából azt csináltam mint azelőtt,de több fizetést kaptam amiből egy kicsit még spóroltam is így nem 0-ból mentem.Idén is tervezek menni,úgy hírlik még jobban fizetnek majd. :)

2018. febr. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!