Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magánrendelőbe fogászati...

Magánrendelőbe fogászati asszisztensek mennyit keresnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék szeptembertől beiratkozni egy Okj-s képzésre,de vajon ezzel a szakmával megtudok majd élni?

2017. jún. 11. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
elég rosszul sajnos
2017. jún. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyugati határnál magánrendelőkben az osztrákok miatt jobbak a kilátások, de mindenképpen tudni kell németül mellette
2017. jún. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magánrendelőben simán megkereshetsz 200 felett is, és ha higiénikusként engednek depurálni, akkor 300-at is hazavihetsz. Nekem most 1200 az órabérem, ez már nem számít különösen magasnak. Nálam idősebbeknek, ill. akik kőkeményen benyalták magukat, 1400-1500-ben vannak.

De nagyon nehéz normális helyet találni. Tele van ez is ócska, rosszindulatú emberekkel. Inkább jobb egy családiasabb rendelő pár orvossal, mint egy nagy rideg magánklinika, ahol én is vagyok most. Nekem ez a tapasztalatom. Kevés a normális, minket emberként kezelő orvos. De mindenki eldöntheti, neki mi a fontosabb.

2017. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!