Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Balatoni vendéglátós munka...

Balatoni vendéglátós munka kezdőként nagyon jó fizuért. Ez most milyennek számít? Igaz vagy kamu lehet?

Figyelt kérdés

Ígértek egy olyan munkát július elejétől augusztus végéig 8 hétre, ami totál ingyen szállást ad és ingyen ételt. Mellette nettó 180 ezer/hónap, borravalót nem számítva. Egy háromcsillagos szálloda éttermi része. Egy nagyon régi, évtizedes jó barátom itt dolgozott 2 éve egy egész nyáron és ő ajánlott be, ő is akkor közel ennyit keresett, azt mondta.


23 éves egyetemista vagyok, sosem dolgoztam még a vendéglátásban. De voltak olyan tartós diákmunkáim már, mint árufeltöltő, baromfifeldolgozó üzemben levő, telefonos ügyintéző, kukorica címerező.


Szerintetek ez az ajánlat kamu vagy tényleg van ami ilyen jól fizet? (Külföldre nem akartam kimenni most)

NEM VAGYOK JÁRATOS A JELENLEGI MAGYAR MUNKAERŐPIACON



2017. jún. 13. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz, akkor Magyarország tényleg jobban teljesít. Éljen Viktor!
2017. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Redalert válasza:
73%
A szállást és az étkezést normálisabb helyen megoldják úgy hogy ez okés... a 180 bruttó vagy nettó? mert nekem nettónak kicsit sok lenne mint kezdő fizetés... de kérdezd meg a barátodat hogy igaz-e? Esetleg nem csak a szakmával rendelkezőknek van esetleg ilyen fizetés?
2017. jún. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nagyon régi, évtizedes jó barátom itt dolgozott 2 éve egy egész nyáron és ő ajánlott be, ő is akkor közel ennyit keresett, azt mondta. "


"Szerintetek ez az ajánlat kamu vagy tényleg van ami ilyen jól fizet?"


Nem értelek... A barátod itt dolgozott, ennyit keresett, akkor kinek/minek nem hiszel? Miért lenne kamu - főleg, ha Ő ajánlott be?

De arra azért számíts, hogy nem valószínű, hogy 8 órát fogsz dolgozni és szabadnapod sem nagyon lesz... szerintem...

2017. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!


3: Azért kérdeztem hogy kamu-e, mert túl jónak tűnik, hogy elhiggyem. Csak tényleg, még így is hogy haverom szervezte :D


Nem is 5x8 órára számítok hetente :D Inkább úgy 5x12 vagy 6x12, de ezzel semmi gondom nem lenne. Nem nyaralni megyek. Heti 5-6 napot 12 órázva azért már a 180 ezer akkor rendben van? Elvileg ennyit nem szabad túlórázni diákként, de zsebbe is kapok gondolom, ahogy ő is kapott.


2: 180 az a nettó. De fentebb leírtam hogy ez 5-6 napos 12 órázás után.


Ez a barátom is szakma nélkül ment oda dolgozni, totál kezdőként a vendéglátásban és ő is közel ennyit kapott (két évvel korábbi bérek, nem mai). Elvileg NAGYON nincs most ember, úgyhogy aki nem bolond, dolgozik szorgalmasan és van két keze-két lába, azt felveszik lazán sokért is.

Plusz angolul beszélek felsőfokon, oroszul középfokon és némmetül alapfokon. Már csak hogy hátha ez is számít valamit, hogy felvettek, a sok külföldi miatt.

2017. jún. 14. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na milyen lett?

Amúgy ha belegondolsz nem egy nagy szám. Tegyük fel naponta dolgozol 12 órát heti 6 nap. Akkor kapsz 625Ft/órát Csak azért látszik nagy pénznek mert a munkaidő is sok a vendéglátásban.

2017. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!