Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor nem is lesz lehetőség...

Ilyenkor nem is lesz lehetőségem munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Jövő júniusban befejezem a technikusit.Viszont felvételizek az eyetemre,azeptembertől remélhetőleg oda fogok járni.De hogy jelentkezhetnék így dolgozni?Mondjam azt,hogy itt leszek 2 hónapot és húzok is el,mert szeptembertől egyetemista leszek?Így biztos nem vesznek fel sehova.Diákmunkát meg nem vállalhatok,ha már befejeztem a sulit.

2017. jún. 14. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De vállalhatsz, mivel a diákigazolványod okt 31-ig érvényes, + ha felvettek az egyetemre, azt is tudod "bizonyítani"
2017. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,csak hát azt valamikot augusztusban vagy július végén tudatják
2017. jún. 14. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De a középsulis diákod elvileg még érvényes okt. 31-ig.
2017. jún. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor én voltam diák, még iskolalátogatásit kértek, nem diákot, szóval ehhez nem tudok hozzászólni.

De ha "felnőtt" munkát akarsz, jelentkezhetsz simán, csak ne mondd meg, hogy szeptembertől egyetemista leszel. Felvesznek, általában van 3 ónap próbaidő, ezalatt bármikor, indoklás nélkül felmondhatsz, egyik napról a másikra. Ha meg mégse vennének fel az egyetemre, akkor legalább van munkád. De ha jól értem, ez az egész majd csak egy év múlva lesz aktuális, addig meg tudod kérdezni az iskolaszövetkezetet is, hogy pontosan hogy megy ez náluk.

2017. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Október 31-ig van jogviszonyod, tudsz diákmunkázni. Legrosszabb esetben meg élvezd ki az utolsó szabad nyaradat.
2017. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én kiélvezném,ha lehet,csak már így is elcsesztem 2 évet az életemből az OKJ miatt...Már illene valamit dolgozni és a pénz is kéne
2017. jún. 14. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!