Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek elmenjek nyáron...

Mr.Waid kérdése:

Szerintetek elmenjek nyáron dolgozni vagy sem? Melyik lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Nyári melót szerváltak nekem a szüleim egy fürdőben, mint kukorica árus. Nem lenne más dolgom mit tolni a kukoricás kocsit és árulni a kukoricát. Annyit keresek amennyit eladok. (KB maximális fizetés: 25€ = 7500ft (kb )).

Ha dolgoznék, akkor azt hetente legalább 5 napot kéne egész nyáron.

De mivel van barátnőm és mivel fiatal vagyok, nem szeretném az időmet már most munkára fecsérelni, arra réárek még...

Szeretnék nyáron bulizni, barátnőmmel lenni, és legfőképpen a szabadságot. De... ezekhez meg pénz is kell xd

(Mellesleg én nem akartam melót, csak a szuleim/ apám szeretné, hogy legyen egy kis tapasztalatom.)

A válaszaitokat / véleményeteket előre is köszönöm! :)

16F



2017. jún. 14. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne menj! A szüleid úgyis adnak zsozsót, úgyhogy fölösleges. Jobb a pihi meg a csaj, mint a felesleges meló. Ne legyél te is birka!
2017. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom nem leszek népszerű. Részben az édesapáddal értek egyet.

Szerintem 4-6 hetes nyári munkától senkinek sem lesz baja. A munka gondolom nem 0-24 órás így szerintem lenne időd a barátnődre. Szerintem egy hónapnyi munkával keresel annyi pénzt, hogy a barátnőddel el tudj menni bulizni.

A pénz mindig jól jön. A diákmeló pedig egy kicsit az életre nevel. Esetleg próbáld meg beszervezni a barátnődet is a diákmelóra.

Édesapádnak meg küldök egy hatalmas nagy big like-ot mert szerintem jól nevel Téged.

2017. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozz. Így ha eljön az idő, és már rendesen kell dolgoznod, mert elvégezted a sulikat, nem fog váratlanul érni a munka. Saját tapasztalat. Sokkal könnyebb úgy elmenni dolgozni, hogy van már tapasztalatod... Ez nem arról szól, hogy mennyit keresel, meg mókuskerék. Persze, ha konkrét terved van, hogy te 3 év múlva vállalkozást indítasz, és minden megvan hozzá, akkor ne menj el dolgozni. Máskülönben menj. Apukádnak igaza van.
2017. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! :) További válaszokat várok még :)

...

De hisz még van 3 évem a suliban, az 2 nyár, amit diákmunkával végezhetek. Nyilván jövöre már mennem kell, de most még nem érzem, hogy életre neveljenek. Hisz a gyerekeket se oviban világosítják fel a szexualitásról ... (nyugodtan lehet írni az ellenvéleményeket! Csak ez az én szempontom :D )

2017. jún. 14. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, érthető a te szempontod is, de akkor ígérd meg magadnak, hogy jövőre elmész legalább pár hetet dolgozni. Beszéld meg apáddal, hogy ő is megnyugodjon.
2017. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!