Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellene fizetest kapnom a...

Kellene fizetest kapnom a gyakorlatert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet , hogy szakkozepbe jarok es mar a szakmat tanulom. Szoval en a suliba jarok gyakorlatra heti 2 napot 6- tol 2- ig es nem kapok semmifele fizetest. Ezt azert nem ertem mert a kulsos gyakszisok kapnak kb 20 ezer ft. Velunk akik bent vagyunk nem kototek szerzodest meg semmit nem is kellet alairnunk. Nem tudom szerintetek kellene penzt kapnom vagy nem?



2017. jún. 14. 20:55
 1/9 anonim válasza:
64%

Szeva!

Konkretan .nem kell. enpl 20k-t kaptam

2017. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem ,hogy az elejen mikor jelentkezni kellet ,hogy ki marad bent gyakszin akkor azt mondtak kapunk fizut..Amugy csak emiatt maradtam bent de ugy tunik jol megszivattak:)
2017. jún. 14. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Csak a külső gyakorlatért jár.
2017. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint atb*szt*k:) Es amugy barmilyen modon megakadajozhatjak azt ,hogy kimenjek kulsosre? Mert osztalytarsam kiakart menni es azt mondtak neki,hogy nem mehet..
2017. jún. 14. 21:24
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Én nem igazán értem az egész szitut. Én mikor szakmát tanultam, mindenkinek intézni kellett magának gyakorlati helyet, bevitte róla a papírokat a suliba aztán annyi.

De manapság már nem tom milyen rendszerbe működik.

2017. jún. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A suliban van 2 muhely ahol rendes munka folyik es a sulinak bevetele van belole ( nem keves) es kell minimum 5 diak aki ott dolgozik ezek szerint ingyen

. Mikozben felvan veve 3 szakemb el...

2017. jún. 14. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:
* szakember.
2017. jún. 14. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

"Velunk akik bent vagyunk nem kototek szerzodest meg semmit nem is kellet alairnunk."


Akkor szimplán nem mész be és csókolom.

2017. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Melyik szakmát tanulod?
2017. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!