Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak olyanok akik megbánták,...

Vannak olyanok akik megbánták, hogy az informatikai pályát választották? Kérlek válaszodat indokold!

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 13:01
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%

Ez engem is érdekelne. :D

Én nem bántam meg, inkább az bánt engem, hogy nyomják "programozóként sitty-sutty el tudsz helyezkedni", én meg csak a sok felesleges próbálkozást látom, meg kapom...

Egyszer ez nem jó "bennem", máskor az.

És már nem is próbálok informatikában elhelyezkedni.:D

Ha újrakezdhetném. val.szeg ugyanezt választanám.

2017. jún. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Azt bàntam meg,hogy sz_r közèpsulit kaptam ahol nem volt meg az alapozàs,egyetemen szenvednem kellett.

De csak erre mennék.

Valamit elrontasz utolsó hány év gyakorlatod van?

Egyetem közben dolgoztàl màr?

2017. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Első. A számból vetted ki a szót. :D
2017. jún. 15. 15:39
 4/30 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem vesznek fel még a Tesco-ba se, mert informatikusokat nem alkalmaznak árufeltöltőnek. Helyettük inkább a 8 elemit végzett analfabétákat veszik fel. Egyedül csak a közmunka maradt, de az már tényleg nagyon az alja. Na meg persze külföld.
2017. jún. 15. 16:05
 5/30 anonim ***** válasza:

#2: hány év gyakorlat? Vidéken nem sok lehet.

Otthon szoktam programozgatni,kisebb-nagyobb intenzitással.

Egyetem közben gyárban, meg egy másik gyárban dolgoztam. Nem voltam elég jó ahhoz, hogy máris junioroknak való állásokat nézegessek.


Kérdező: ez most komoly? Hát, akkor ezek szerint te se vagy bp-i. Ott, ha az ember HUZAMOSABB ideig tud keresni(nemcsak egy hónap vagy annyi se), akkor több esélye lehet, mint egy vidékinek...(És tegyük fel, hogy az illető nem debreceni vagy szegedi.)

Külföldre nem szándékozom menni.

Önéletrajzból meg van, hogy kihagyom a diplomát- persze csak olyan helyre küldöm el ezt akkor, ahova nem kell diploma.

Engem még közmunkára se küldenek ki, de talán addig jó, mert kapnám az út-széli-kapirgálást...

2017. jún. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Pedig budapesti vagyok. :D

Ne aggódjál itt se sokkal jobb a helyzet.

Van pedig egy egyetemi diplomám is. És az angol is elég szépen megy. Jómagam is gyárban dolgoztam/dolgozok. Most jelenleg alaplapokat javítok, forrasztgatok. Egyébként itt is van egy pár infós. :D


Tehát ne sírjál nem mi vagyunk a lúzerek.

2017. jún. 15. 17:17
 7/30 anonim ***** válasza:

Megyeget az angol, erre meg sehova se kellesz?:O Ez komoly?

Ha Bpn ennyi fos a helyzet, akkor mit várjak én, mint vidéki?

2017. jún. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
49%

Hát srácok nem tudom mit b..sztok el.

De ez a ti hibátok màr bocs.

Õszintén hàny év céges gyakorlatotok van?

Milyen nyelven programoztok?

Én 3,5 évig csak suli,meló,kondi és orrba szàjba kódoltam orrba szàjba hogy még jobb melóm legyen

Eleinte manuàlis tesztelõ voltam,utàna autmata tesztelés és fejlesztés.

De ehhez remeteként kellett éljek.

A szobàban kódoltam sehova se jàrtam egyszer sem.

Most màr élvezhetem.

Nektek is ezt kellett volna csinàlni.

2017. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az régen rossz, hogy remeteként kell élned, hogy legyen egy viszonylag normális állásod. :D

Akkor nincs értelme az egésznek.

2017. jún. 15. 18:58
 10/30 anonim ***** válasza:
63%

Kellett 3,5 évig.

De most màr vàlogathatok a melók között, és ez k... jó érzés.

Tudok màrkàs ruhàt venni,most akarok egy jobb kocsit majd,eltudom vinni a csajt wellneszezni szolizhatok,edzhetek.

There is no free lunch.

Nem lenne jó ha jól fizetõ melód lenne?


Még mindig nem érné meg az a pàr év?

Jobb munkanélküliként elmenni tróger melóre ahol nem elég,hogy életed sincs hanem pénzed se lesz,nõket is elfelejtheted,nem tudsz minõségi életet élni,plusz még le is néznek majd.


Ezzel szemben ha van karriered akkor haverokkal leugrottok Spanyolba koktélt szürcsölgettek a medence parton és eszem.iszom ezerrel plusz éltek nagykanàllal.


Na én ezért àldoztam fel azt a pàr évet.

2017. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!