Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van az, hogy a futár...

Miért van az, hogy a futár cégeknél egy állatnak nézik az embert? Dolgoztatnak minimál bérért és még abból is levonnak, ha szerintük kár éri őket? Mindenhol ez van?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is ez van nyugi
2017. jún. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

olyan helyeken, ahol extra képesítést nem igénylő munkakörök vannak, teljesen általános. nyilván, ha egy olyan cégről beszélünk, ahova minimum egy C kat. jogsi kell, meg GKI, PÁV III., meg mint ugye tudjuk, ilyen sofőrökből egyébként is hiány van, ott kicsit azért jobban megbecsülik az embert.


egy furgonos futárt könnyű pótolni, hisz B kat. jogosítványa szinte bárkinek van.

ha meg eleve a sok levonás meg biztosíték ott van a kezükben, még egy kezdőt is felvennének, ha minden kötél szakad, de hidd el, több évtizede balesetmentesen közlekedő úrvezetőket is simán találnak furgonra, ha valakinek nem tetszik.

2017. jún. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem éri meg..én 1 hónapig nyomtam ,de a végén át akartak verni fele pénzt fizetni ,én meg úgy szétcsesztem a teherkocsijukat motorikusan és a váltót is, hogy mehetett a bontóba :)Bizonyítani nem tudták hogy szándékos volt,bocsika elromlott.. Biztos megérte nekik. Hülye aki elmegy csomagozni ,nem elég hogy egész nap hajtani kell mint a félőrült ,küzdeni a sok unatkozó portással recepciós flegmapitsával ,agyon adminisztrálni mindent és még parkolóhely sincs ,a közteres ott ólálkodik miért ide áll miért oda áll..Szóval lépj ki ha még nem tetted.
2017. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!