Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A csömöri PG Hyginett kft...

Röcsögei Péter kérdése:

A csömöri PG Hyginett kft milyen munkahely?

Figyelt kérdés
Frissen végzett irányítástechnikai technikusként van esélyem, hogy fölvesznek? Mikre készüljek fel, ha állásinterjúra behívnak? Mire számíthatnék ott fizetésileg?

2017. jún. 19. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
szar meló kevés fizu 12 óra robotolás
2017. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a procter & gamble AMERIKAI cég által megvett egykori PELENKAGYÁR


valóban rabszolga központ

2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem meg még azt mondták ,hogy milyen jó és korrekt munkahely, és ha tehetem akkor jelentkezzek oda melósnak mert jól fogok vele járni...
2017. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
aki teheti meneküljön onnan. egy rabszolgatelep. ha nem vagy menedzser vagy egy törzsgyökeres bunkó akkor hamar kiturnak vagy vagy eleged lesz elég hamar.vagy ha nincs magas beosztású rokonod testvér,stb akkor nem sok eselyed van. ott azt buntetik aki dolgozik.mivel ember hiany van boldog boldogtalant folvesznek technikus néven mert jol hangzik de csak papiron mert amugy betanitott operátort keresnek majd.ha van saját gondolatod azt inkább tartsd meg magadnak mert azt nem dijazzák ott.a bonusok pofára mennek nem teljesitményre. a fizetés emelés is is igy megy.pár évet lenyomtam ott sok jo dolgot nem tudok mondani.csak egyszer csinálj hulyeseget elástad magad végleg ott még evek mulva is mondani fogják.ha bármi kérdésetek volna szivesen válaszolok
2018. márc. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha irányítástechnikával foglalkozol, jó eséllyel nem kell kidolgozni a beled, mint ahogy én sem teszem. Attól függ hova kerülsz, én pont kifogtam egy jó helyet. :D A fizetés éppen az elviselhető kategória, de nem panaszkodom, mert napi 8 óra semmittevésért nekem megéri. A menedzserek általában elég gyökerek, semmihez nem értenek, csak okoskodnak, de ha elengeded a füled mellett nem olyan vészes :D
2018. márc. 21. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!