Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem sikerült a Nestlé gyárba...

Nem sikerült a Nestlé gyárba felvételt nyernem, miért? Többi lent

Figyelt kérdés
Visszahívtam őket a megadott időpontba amit mondtak még ott és közölte hogy nem sikerült. Mi nem sikerülhetett? (A teszt jó lett). Mi alapján ítélkeznek? Első munkahely szóbeli elbeszélgetés résznél izgultam, izzadt a homlokom lehet ez? Újra lehet próbálni a tesztet megpróbáljam vagy szerintetek akkor sem vennének fel?

2017. jún. 19. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg más kapta meg a munkát, akinek jobb lett a teszt, meggyőzőbb volt, tapasztaltabb stb

Újra nem tudod próbálni, azért ez nem így működik. Ha legközelebb üresedés lehet jelentkezhetsz újra ide, de ezzel most nem tudsz mit csinálni már. Sajnos ez gyakori álláskeresésnél, hogy nincs gond veled de találnak valaki alkalmasabbat. Tovább kell ilyenkor próbálkozni más helyeken.

2017. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Utólag mondta hogy jövőhét hétfőn újra próbálhatom megint. Megérné? Izgulni sajnos izgultam, első ilyen.
2017. jún. 19. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyik gyárba? Milyen munkakörre? Operátor, vonalellenőr vagy raktár esetleg karbantartó?
2017. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miskolciba volt és pályakezdőként alap munkára mentem nemvolt semmi megadva, de szerintem a szóbeli részt elrontottam az izgulással :/
2017. jún. 19. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Pályakezdő vagy, ezért. Ment olyan akinek van tapasztalata, esetleg alacsonyabb a végzettsége.

Én is így voltam, pályakezdővel nem mindenhol akarnak foglalkozni, ha jön olyan akinek van hasonló tapasztalata, azt hamarabb felveszik. Illetve nem szeretnek érettségizett/diplomás, nyelveket beszélő embereket alap munkákra betenni, hisz akkor lefelé fejlődsz.

2017. jún. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Leginkább a szóbeli lehetett mert nagyon izgultam első ilyenem volt izzadtam, összekulcsolt kéz stb... de jövőhéten újra próbálhatom remélem sikerrel.

19éves vagyok érettségi+2 nyelvvizsga mellett egyébként, de nem nagyon foglalkoztak vele

2017. jún. 20. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fognak a nyelvvizsgával foglalkozni. Ehhez a munkakörhöz a nyolc általános elég. Nem fogja senki firtatni ha neked több van.
2017. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hétfőn megpróbálom ismét, hívtak hogy számítógépes munkát kapnék inkább a vévzettségeimhez.
2017. jún. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!