Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győri Audi, Esztergomi Suzuki...

Győri Audi, Esztergomi Suzuki vélemények?

Figyelt kérdés
Milyen a munka, hány műszakos, fizetés mennyi kb.?
2017. jún. 20. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Audi egyértelmű.
2017. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az audi gyár mindenben veri a suzukijét , három műszak 200.000 feletti garantált kereset

hogy milyen a munka attól függ milyen beosztásban vagy, feltételezem egyszerű betanított munkára vagy kíváncsi? az is attól függ szalagra vagy asztalra kerülsz.Évenkénti kedvezmények bizonyos boltokban. Hazajárás támogatása. Külföldi munkalehetőség pályázatainak tömkelege.

Itt előre tudsz jutni alapos munkáddal megbecsülnek.

A másikról inkább nem írom le a véleményem. Ha valaki lesz aki jobban bírálja megemelem a kalapom.

Évente 600.000Ft cafatéira, azt se felejtsem le.

2017. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Esztergom Suzuki? Ha te akkora egy sötét barom vagy, akkor oda mész.


Ott kifogják hajtani belőled rendesen a beledet! A koszt nem jó ( napi 1 étkezést biztosítanak), az embereket lekezelik , 2 műszak.


Az étkeztetésről is írták, hogy egy rakat f.s, de egyébként kis csillió munkaközvetítő van már, akik oda keresnek embert, mert egyszerűen akkora rakat xar a meló ott, hogy folyamatosan mennek-jönnek az emberek.


Én is munkaközvetítővel voltam ott, ugye vonattal felmentem Pestre, és utána a közvetítő (ó de leírnám a nevüket, de nem teszem meg!) egyik alkalmazottja eljött értem és mentem oda sok-sok más emberrel. ( Én érettségis vagyok, a többinek volt szakmája vagy 8 általános, és elég színes bőrű volt a felhozatal khm khm).


Ugye mielőtt felmentem volna jó pénz reményében, azért a közvetítő tartott egy előadást, és én azt de naiv módon elhittem, és így mentem fel oda.


Szállás hely: 20 ember 1 wc 1 fürdő 1 mosógép 1 NYÁRI KONYHA. Internet - Tv nincs, igénytelen szállás hely ( 50+ éves ágyak + akár olyan idős matracok), szekrények vagy bármi ahová pakolhatnál nincs, 1 szóba min. 4 ember. Első nap volt a felutazás, másnap a jelentkezés és teszt.


Már a gyárkapuban a tömeget kezelő biztonsági őr is mutatta azt az emberi stílust ami ott várja az embert, és a teszt sem egy eget rengető dolog, de én direkt elbasztam, mert a teszt előtt kicsit jobban ismertették a betöltendő munkaköröket-munkákat, + A közvetítőtől megkérdeztem hogy más szálláshelyet tudnának-e biztosítani azt a választ kaptam, hogy nem, viszont a gyár ad Albérlet támogatás (ha más emberekkel együtt béreltek egy lakást....) Én a teszt írás napján már vissza is jöttem, haza. ( Én oda úgy mentem, hogy már minden össze volt pakolva, hogy munkába is állhassak, de ez van.)


Lehet olvasni hogy vannak akik 1-2 hétig bírják, valaki 1-2 hónapig, esetleg 3 hónapig, és hogy a beígért fejlődési dolgok sem az igaziak. ( Angol nyelv tanulás, és barátai) Egy szó mint száz: arra felé is döglődik a magyar világ és ez egy kutya munka.


Hozzá teszem, hogy nem csak nyóc általános meg érettségis emberek hagyják ott a pecsbe az emberek nagy része a Suzuki-t, hanem szakmával rendelkezők is (pl. festők), meg egyébként targoncások is.


Jó kis tanulság volt ez az élmény az életemben.


ERŐTELJESEN NEM JAVASOLT MUNKAHELY.

2017. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyébként 150 ezer forint a kezdő fizetés. (Nettó fizetés, de mint fentebb írtam: A beledet kifogod dolgozni.)
2017. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, végülis gondoltam hogy ott sem jobb. Akkor inkább egy pékség, az is ad annyit (végzettségem tartalékba), de ott jobb helyen meg is becsülik az embert. Van most munkám, csak lakhatás, munka szempontjából érdekelt volna hogy a dunántúl mennyire élhető, és ez a két nagy cég jutott eszembe ott.
2017. jún. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!