Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a munka a Teletálnál...

Milyen a munka a Teletálnál Kecskeméten futárként?

Figyelt kérdés
Tudtommal korán kell kezdeni, fél 4 és fél 5 között, 1-ig kell kiszállítani mindent, saját autó kell. De kb. mennyi a pénz, illetve milyen a munka? Lehetőleg olyanok válaszát várom, akik ott dolgoznak, illetve nemrégiben ott dolgoztak. Az olyanok kíméljenek, akik hallomásból "mindent tudnak".

2017. jún. 20. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
donpepeénél voltam 3 napig, godnolom ez is olyan szar leeht. Nem jelentenek meg és gürizel egész nap
2017. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Üdv!


Én ugyan messze nem Kecskeméten lakom, azonban elég volt használnom a Google keresőjét. Ahogy Én elnézem, rengeteg pizzázó van a városban. Miért nem keresel valami másik pizzériát, ha futárkodni szeretnél? :P Én mondjuk azt a korai kelést nem bírnám, úgy, hogy akkortól van kiszállítás, meg minden.:D


Egy pizzafutár.

2017. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!

Ki mondta neked, hogy én annyira futárkodni szeretnék, ráadásul valamelyik pizzériában? Egyszerűen feltettem egy kérdést a Teletálról, hogy ott milyen a munka futárként.

2017. jún. 22. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Üdv!


Igazad van. :) Elnézést kérek. :)

2017. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A teletál futárai heti forgalom után kapnak 11,5%-ot. A fizetések heti 30.000 és 150.000 között vannak. Én speciel heti 30 órás munkával keresek 60.000 és 90.000 között (heti). A jattból kijön az üzemanyag költségem. Szóval, ha vki azt mondja, ez szar...akkor csak nevetni tudok rajta. :)
2017. júl. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Még annyit hozzáfűznék, h lehet, h nem egy presztizs meló, de általában azok a banki-és egyébb alkalmazottak szokták feltenni nekem azt a kérdést, h : "ez egy élet cél?", akik napi 8-10 órával keresnek havi 200.000 nettót. Nem mondom,h ez szar lóvé, de egy jobb hónapomban majdnem 2x ennyit keresek kb fele ennyi ledolgozott óraszámmal. :))
2017. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!