Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-esektől szeretnék kérdezni....

HR-esektől szeretnék kérdezni. (? )

Figyelt kérdés
Állásbörzén leadott önéletrajzommal hívtak be egy munkaközvetítő céghez projektvezetői pozícióra. Túl vagyok a 2. interjú körön. Kérdésem: nyelvvizsga hiányában csak oklevéllel, de 7 év (közigazgatási, mentori, projektasszisztensi) gyakorlattal mekkora fizetési igényem lehet. Telefonos interjún 130-150-et mondtam amire annyit reagáltak, hogy ez egy reális igény. Illetve nem igazán tudom eldönteni, hogy recruiter vagy researcherbe tartozik ez a munkakör, vagy esetleg (de remélem nem) a kutató, ahova inkább gyakornokokat vesznek fel. Köszönöm előre is a segítséget. :)

2017. jún. 21. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat de jó pár ellent mondás van a kérdésbe. Projectvezetői pozició az egy felsőbb pozició min 3 éves tapasztalatot kérnek.se nem recruiter se nem research. a recruiter az toborzót jelent a research pedig kutatót. nem ártana tudnia cég profilját méretét ksi vállalkozás közép esetleg multi
2017. jún. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésed bizonyítja kérdező, hogy a közszféra tele van hülyékkel.
2017. jún. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A cég egy HR szolgáltató cég. És igen a meghirdetett pozíció egy a céggel kapcsolatban álló nemzetközi vállalat projektvezetője --> új munkaerőket kell folyamatosan keresni. Feladatkör: toborzás szervezése, tesztírás, jelentkezők szűrése, beléptetés, jelenléti ívek aláíratása, fogadóóra megtartása...stb. Ezért is kérdeztem, hogy hova is sorolható ez be.


És hogy hülye vagyok az tök normális, ebben az országban ki nem az. :)

2017. jún. 21. 19:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez sima researcher (kutató) pozi. Neked kell embereket hívogatni, keresni pozíciókra, interjúkat leszervezni, stb. stb.


Hogy milyen bérigényt lehet kérni az szerintem nagyon helyfüggő, de a 130-150 végülis tényleg reális. (Sok helyen, hasonló irodai pozikra nettó 120eFt-vel kiszúrják az ember szemét...)

2017. jún. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Kicsit elakadtam itt besorolás ügyileg.
2017. jún. 22. 10:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Jó hír, felvettek.

Kaptam egy bérajánlatot: bruttó 190.000-es munkabér, havi (bruttó ? ) 8000 ft Cafeteria, mobiltelefon, mobilnet, munkába járás költségtérítése, éves bónusz, mindezt határozatlan, 3 hónapos próbaidejű munkaszerződéssel, HR asszisztensi munkakörben.


Amit hiányolok az a laptop, mert hogy más városban van a cég ahol fogadóórát tartok, és a munkához szerintem az elengedhetetlen. A Hr asszisztensi pozit pedig nem tudom, hogyan is könyveljem el magamban. :/ Sajnos nem vagyok tisztában vele, hogy egy másik pl. - fent említette egy hozzászóló - kutatói (researcher) pozíció az az asszisztens fölött vagy alatt helyezkedik el a ranglétrán. Ebben kérnék segítséget.


Ui.: Végeredményben örülök, mert január óta munkanélküli vagyok, és 27 évesen nem kívánom el hogy a szüleim tartsanak el. Bejutottam, és a szorgalmamtól, kitartásomtól függ a jövőm. Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2017. jún. 23. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!