Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki csinálja a JTN kérdőíve...

Lobár Ildikó kérdése:

Valaki csinálja a JTN kérdőíveket? 2017. május 23. -án kiutaltam az 1000 pontomat és még nem kaptam meg a PayPal számlámra. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Én nem csinálom, rendes munkahelyem van.
2017. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kedves előző másnak is van munkája és mégis kérdőívezik, mert jól tud jönni az a 7600Ft... Amúgy azt tapasztaltam, hogy nagyon lassan utalják a pénzt, én is már több mint egy hónapja várok a második kifizetésemre és az emailekre sem válaszolnak. Amikor először váltottam be az 1000 pontomat, akkor is ez volt, szóval azt tudom tanácsolni, hogy addig írj nekik emaileket, amíg meg nem kapod a pénzt.
2017. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Jovand válasza:
December végétől várok az utalásra, csak válaszolgatnak a mail-ekre (elég értelmetlenül), de még semmi :(
2018. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jovand válasza:
Megérkezett, csak türelem játéka :D
2018. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én mindig csak 1 pontokat kapok, mert nem felelek meg a kérdőív feltételeinek. Így nehezen gyűlik össze az 1000 pont.
2020. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!