Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A fizetésből mennyit fogok...

A fizetésből mennyit fogok kapni kézhez?

Figyelt kérdés

Bejelentett próbaidőn voltam egy munkahelyen, mivel sajnos nem tetszik a munka (Fizikai munka) Felmondtam a melóhelyen. Holnap megyek a füzetésésrt. Mivel bejelentett a próbaidőre is, mennyivel kapok kevesebbet?


800 Ft os órabérben voltam, de tegnap már csak 8 órába voltam, ha jól számolom 30 ezer valamnennyi jön ki. Abból mennyit kapok kézhez? Ebből az összegből még lejön az adó is, vagy az másképp működik? :)



2017. jún. 27. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a részét nem értem, miért kapnál a próbaidő miatt kevesebbet. Volt erről valami a szerződésben?

Ha ki tudod számolni a bruttót, abból 33,5%-ot vonnak le, a maradékot kapod kézhez (ha iskolaszövetkezeten keresztül dolgoztál, akkor csak 15%-ot).

2017. jún. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát gondolom mivel bejelentett, valamennyit biztos kér a nav is :D bár én nem tudom ez hogy működik :)
2017. jún. 27. 16:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy tudom akkor kiszámolni? Ami kijön összeg, abból vonjam ki a 33 százalékot?
2017. jún. 27. 16:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így van, 33,5%-ot vonj le belőle, ez megy a NAV-nak (meg a többieknek), 66,5%-ot kapsz kézhez.
2017. jún. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és hogy kell kiszámolni? :D
2017. jún. 27. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó béred szorozva 0,665.
2017. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!