Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti nem vagytok úgy, hogy...

Ti nem vagytok úgy, hogy bármennyit kerestek, akkor se szerettek dolgozni?

Figyelt kérdés

500 fölött kapok kézbe, de nem szeretek bejárni, mert elmegy az egész napom, nincs időm semmire.

Olyat szeretnék, hogy ne kelljen dolgozni, (vagy maximum 1-1,5 hetet) csak jöjjön a pénz. Ez esetben, viszont kevesebbel is megelégednék.

Szóval nem boldogít ez az 500 ezer, szerintem az 1 millióval is ugyanígy lennék.

Van valaki hasonlóan, mint én?


2017. jún. 29. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én ezért lettem vállalkozó. Néhány ismerősöm lebecsmérlően nyilatkozik amikor meg tudják hogy hozzájuk képest keveset keresek, de aztán elég savanyú lesz az ábrázatuk amikor rávilágítok arra hogy nekem napi 6 óra szabadidőm van.
2017. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is hasonlóan vagyok. Volt már úgy hogy nem volt munkahelyem hanem a szülői háztáji gazdaságban tevékenykedtem. Az volt életem legboldogabb időszaka és nem pedig a diplomás állások. Mert szabad voltam.

Nekem még ausztrál vagy amerikai aranymezőkön végzett fémkeresős aranyrög keresés is van a bakancslistámon amit szívesen csinálnák. (A legtöbb külföldi helyen legális). Pedig a tűző napon aranyásónak lenni egyáltalán nem az az úri foglalkozás amit egy légkondis irodában lehet csinálni. Mégis jobban érdekel. Vagyis nem a munkával van bajom.

És az 1. válaszoló is megmondta a lényeget, a napi 6 óra szabadidőt. És gondolom a nap többi részében is a maga ura, munka közben is.

2017. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

dik


mennyi az idő de a telefonodon mutassad meg more

2017. jún. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
én meg 107-et kapok, és még így is imádom. MAjd lesz több...
2017. jún. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én meg szeretem is a szakmám, rosszul sem keresek és olyan karrier lehetőséget fogtam ki, ami ritka, de legalábbis én örülök neki. Szívesen túlórázok, szeretek a munkahelyen lenni, jó fejek a munkatársak és mégis...

Elmondhatatalanul frisztral, hogy heti szinten nettó 5-10 oram jut kikapcsolódásra, amikor nem vagyok fáradt, kész van a házi munka, van elég étel készen es neki láthatok annak, aminek kedvem van..

2017. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%

az aranyásónak:

ezt itt is megcsinálhatod,egyszer találkoztam egy sráccal,aki fémdetektorral járta a földeket meg az erdőket,és sokszor talált is régi ékszereket.épp valami kelta gyűrűket keresett amikor találkoztunk.

Egyszer én is kipróbálnám.

2017. jún. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!