Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkánál is érvényes az,...

Diákmunkánál is érvényes az, hogy szombaton, ill. vasárnap több az órabér a hétköznapi órabérnél?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy munkától és szövetségtől függ mindig a fizetés, de nem tudom, hogy lenne-e értelme bevállalni a hétvégi munkát a több órabér reményében, vagy ugyanannyit keresnék.
2017. jún. 30. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azonos helyen magasabb a hétvégi vagy éjszakai bér. De a részletekért hívd fel a közvetítő irodádat.
2017. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jún. 30. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyan már pár éve volt, de első évben diákként mi is többet kaptunk vasárnap, csakúgy, mint a "rendes" dolgozók. Következő évtől viszont beszüntették, nekünk nem jár már vasárnapi pótlék. Éjszakás sosem voltam, azt nem tudom, de ezt nagy általánosságban nem lehet megmondani. Hol igy van, hol úgy.
2017. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Munka törvénykönyvet olvasd át, benne van, hogy mikor kinek jár.
2017. szept. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!