Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kevesebb fizetés, becsapás....

Kevesebb fizetés, becsapás. Ilyen helyen jól teszem ha felmondok?

Figyelt kérdés
2 hónapja dolgozom egy cégnél, először azt mondták, hogy a bruttó fizetési igényem rendben van (az álláshirdetésben az volt, hogy versenyképes bér+cafetéria). Az első nap tudtam meg, hogy ők a cafetériával együtt értik a bérigényem, ráadásul mivel étkeztetéssel foglalkoznak, így -20 ezerrel kalkuláltak, mert hogy ennyit fizetnék szerintük kajára. Ami tetszett, az a 13. Havi fizetés, de tegnap tudtam meg a vezetőségtől, hogy az csak prémium és csak néhány dolgozó kapja, aki kiemelkedően teljesít. Az állást muszáj volt elvállalnom, mert nem volt más akkor, de teljesen becsapva érzem magam. Ilyen helyről ti is lelépnétek?
2017. júl. 5. 08:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elöször keresnék más helyet és csak utána lépnék le, mert amit kevesebbet kapsz, az is több, mint a semmi.
2017. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A semminél jobb, keresgélnék, de addig dolgoznék ott.
2017. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezért bírom két hónapja, mert jobb, mint a semmi. Arról nem is beszélve, hogy az ebéd, amit adnak sokszor ehetetlen, mindez havi 20 ezerért. Sajnos rájöttem, hogy amíg itt dolgozom, addig nem tudok állásinterjúkra járni, így arra gondoltam, hogy pályázgatok, a próbaidő utolsó napján felmondok majd eljárok interjúkra. Mások hogy tudják megoldani a munka melletti interjúkat?
2017. júl. 5. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor szóval versenyezhetsz a fizudért! :-)
2017. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár joggal érzed becsapva de akkor indulj meg amikor lehet ha van munka.

Az étkeztetést nem lehet lemondani?

2017. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet lemondani sajnos. Már érdeklődtem ez ügyben, azt mondták, hogy mindenki bent eszik, az ottani kajából, mindenki másnak megfelel, akkor nekem se legyen vele bajom.
2017. júl. 5. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs hogy nem mondhatod le....
2017. júl. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!