Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkahelyen ártani akarnak...

A munkahelyen ártani akarnak nekem. Ti hogyan oldanátok meg a problémát?

Figyelt kérdés
Szándékosan belerondítanak a munkámba, mintha én végeztem volna hanyagul a munkámat, és ezt a vezetőség teszi, hogy rossz színben tüntessenek fel a munkatársaim előtt. A munkatársam vont ma felelősségre, hogy nem jól csináltam meg valamit. Hogy értessem meg vele, anélkül, hogy összevesznék vele és ő is megértse, hogy nem én voltam ilyen hanyag? Légyszi kerüljétek az olyan válaszokat, hogy mondjak fel, mert nem fogok. Értelmes válaszokat várok. Előre is köszönöm!
2017. júl. 7. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
miért ronditanak bele? nem birják a fejed?
2017. júl. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A magánéletem nem tetszik nekik. A munkámmal nincsen semmi baj, egyébként. Szándékosan generálnak problémákat.
2017. júl. 8. 02:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a gond a feleségével lefekszel, de vele nem?

Miért nem rúgnak ki téged, ha ennyire visszataszítónak tartanak téged?

Miért állna érdekükben, kirúgás nélkül belerándítani a munkádba?

Elégedettek veled és a munkáddal, de magánéleteddel meg baja van, ezért elégedetlenkedik a munkáddal kapcsolatban... Ez hogy a búbánatban fér meg egymással?

Arról esetleg nem lehet szó, hogy tényleg szarul dolgozol, a magánéletedről meg semmit sem tudnak?


Ismerek pár alkoholistát, akik a vállukon cipelik az egész céget, korrigálják a többiek hibáit, nélkülük bedőlne a cég, stb.

Valóságban meg csak hatalmas szájkaratésok, nekik is állandóan ilyen összeesküvés elméletes kirohanásaik vannak. Faterom pl. 65 napja betegszabin van (szigorú folyadékdiétán van csak alkoholos italt ihat) de még mindig rajta áll a többi 100 ember sorsa...

2017. júl. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Felesleges az időd pazarolni rájuk.


Keress másik munkahelyet.

2017. júl. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!