Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehetek információs/ügy...

Hogyan lehetek információs/ügyfélszolgálatos munkatárs?

Figyelt kérdés

Diákmunkán vagyok a mávnál állomási segítőként(vagyis információs emberként), és nagyon élvezem a munkám. Folyton jönnek az emberek, mindig történik valami, akadnak új problémák. Nagyon könnyen túllendülök rajta, ha bunkók velem egyes emberek.

Kicsit beszélek angolul és németül. Mi legyek, ha nagy leszek? Mit tanuljak, hova menjek dolgozni?


2017. júl. 8. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk maradsz ott, ahol diákmunkán voltál.
2017. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van esélyed maradni, hiszen ott is emberhiánnyal küzdenek.


Jelezd a felettesednek, hogy maradnál. Hátha kapsz státuszt!


Szorítok és sok sikert kívánok. A nyelvtudást fejleszd, az mindig jól jön.


Nagyon sok idő elmegy az életünkből a munkahelyen, fontos, hogy olyat csináljunk, amit szeretünk.

2017. júl. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, gondoltam már erre, megpróbálok maradni, de ha nem tudok, akkor kell egy másik terv.
2017. júl. 19. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézegesd a hirdetéseket, szerintem sok az ügyfélszolgálatos munka.
2017. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!