Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Legnagyobb oltás, amit interjú...

Legnagyobb oltás, amit interjún kaptál?

Figyelt kérdés

Nekem a "Amúgy hölgyet keresünk, de behívtam hogy elmondjam..nagyon fuircsa az önéletrajza és bűzlik"

de volt telefonban "félve hívom fel önt..."


2017. júl. 11. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük h eljött..kár volt.. 😂😂😂😂😂😂
2017. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Első esetben beszéltem volna a felettesével, és megmondtam volna kivel szórakozzanak, emellett felnyomtam volna őket az egyenlő bánásmód hatóságnál is bónuszban


Második esetben csak kiröhögtem volna és leteszem a telefont

2017. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jooo csomo mindenkit fel lehet nyomni, mert not v ferfit keres, amikor nemcindokolna meg a feladatkor.
2017. júl. 11. 22:05
 4/7 anonim ***** válasza:
És mivel senki nem teszi, ezért marad minden a régiben..,
2017. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amikor utolsó, személyes interjúkörben, 40 perc után megkérdezte az interjúztató, hogy most én tulajdonképpen milyen pozícióra jönnék, mert amire interjúzok ahhoz nem sok közöm van. Azt, hogy túljutottam az előtte lévő 3 körön simán bravúrnak érzem ezek után.
2017. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második körös interjúra mentem, előtte még az általuk adott időpontot eltolták két héttel, majd amikor megérkeztem, a főnök a lehető legszarkasztikusabban, és gonosz vigyor kíséretében közölte, hogy már nagyon vártuk magát.
2017. júl. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem technikailag sokszor maga az interjú oltás. szinte sosem tudják mi kell szakmailag, elvárás, és pontosan miből tevődik össze a pozíció. És ők nem tudják még pluszban mit szeretnének. te meg ehhez igazodj...
2017. júl. 12. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!