Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Annyi pénzt akarok keresni,...

Annyi pénzt akarok keresni, hogy ne tudjam már hova tenni! Ehhez milyen jól fizető szakmát találjak, és mit tegyek-e mellett?

Figyelt kérdés
Eddig egész jó tanuló vagyok, de lehetnék jobb is. 4,4 az átlagom jelenleg. De még van sok. Sok évem, és szeretnék elérni sok mindent. A következő éveimben jobban fogok tanulni. De milyen szakmák léteznek, amihez nem kell annyira jó tanulmányi eredmény, mégis nagyon jól fizet? Tudom, ez nem elég ahhoz hogy annyi pénzt keressek, hogy ne tudjam hova tenni.:) elég nagyra vágyó vagyok, úgyhogy nagyon sok pénz kell ahhoz, hogy én ne tudjam már hova tenni.Ezért az állásom mellett majd mit tegyek még, hogy sok pénzt keressek? (Ne jöjjetek a hülyeséggel, hogy állj ki a sarokra stb.. Mert nem vagyok rá kíváncsi) Nagyon jó lenne ha tapasztalt, hasonló helyzetből jövő pénzes emberek ( nők, férfiak egyben) válaszolnának. :) Ha lehet, írjátok meg kérlek hogy hány évesek vagytok, és hogy nő vagy férfi :) Ha esetleg szeretnétek még ezzel.is segíteni, akkor azt is oda írhatnátok (de csak ha nagyon jól keresel) hogy hol, és mit dolgoztok. (Csak egyszerűen jó, fényűző életet szeretnék. ) ne gyertek azzal, hogy a pénz nem.minden, nem számit. Csak a kérdésemre válaszoljatok légyszives.

2017. júl. 17. 23:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%
adócsaló újgazdag rózsadombi x6-os vállalkozónak kell lenned
2017. júl. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm annak, aki próbált normális módon tanácsot adni. :) Senkitől nem kértem konkréten hogy mondja meg, hogy mit kell választanom (szakma) , meg hogy mit kell tennem. Szimplán AJÁNLÁST ÉS TANÁCSOT kértem. Meg, hogy mik azok a dolgok amik pénzhez juttatnak. El szeretném magam majd tartani, szeretnék jól élni. Ez baj? Erre itt mindenki elkezdi a véleményét írogatni. :) nyilván nem a gyk-ről fogom felépíteni az életem... Na mindegy, nem is tudom mit vártam.:) Törlöm a kérdést 10 órán belül, mert a gyk-n lévő emberek 100%-ából 10% az értelmes. Sajnos az a 10% nem igazán talált meg. UI: Mégegyszer köszönöm annak, aki próbált értelmeset, hasznosat válaszolni.
2017. júl. 18. 07:38
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Csináld azt, ami érdekel, amit szeretsz, és törekedj arra, hogy abban a legjobb legyél. Tűzz ki magad elé újabb és újabb, de elérhető célokat. Költs a bevételedből minél többet, hogy még több legyen, forogjon a pénz. Ne sajnálj adakozni sem. Legyél nyitott, légy fogékony az új dolgokra.

Tudok még sorolni egy rakás közhelyet, de a közhelyekben az a jó, hogy sok igazság van bennük.

Én is ilyen közhelyesen élek (igyekszem), az én mércémmel mérve sikeresen.

2017. júl. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%

"Senkitől nem kértem konkréten hogy mondja meg, hogy mit kell választanom (szakma), meg hogy mit kell tennem. "


Ezt kérted pedig te oktondi, a főkérdésed ez:


"Ehhez milyen jól fizető szakmát találjak, és mit tegyek-e mellett?"


"mert a gyk-n lévő emberek 100%-ából 10% az értelmes."


Nem sok ész adatott neked, csak annyi, hogy 100%-osan mindenkit értékelj.

Azt nem tudtuk meg, mi az a terület, ami érdekel, és mihez értesz, pedig ez fontos lenne, azt kellene választanod ugyanis... Szívesen elárultam a titkot, szabad megköszönni.


"mik azok a dolgok amik pénzhez juttatnak. El szeretném magam majd tartani, szeretnék jól élni."


Szerinted van olyan ember a világon, aki nem ezt szeretné???

Mégis vannak akik nyomorognak, éheznek, híd alatt élnek.


Ha nem változtatsz a létszemléleten, könnyen lehet, hogy te is ott kötsz ki a híd alatt.

2017. júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hol vagy 4,4es átlagú. Általános iskola 3. osztályban vagy az orvosi egyetem 1. évfolyamán.

Miből vagy 5ös? Mihez értesz a legjobban? Mit szeretnél a legjobban csinálni? Mert meggazdagodni mindenből lehet (elméletileg), meg átlagosnak és átlag alattinak is lenni.

Van szakács ismerősöm, akinek bejött az élet, és ma már több étterem van, de olyan is, aki épphogy tengődik a fizetéséből. Ügyvédet is tudok mondani, aki kőgazdag, olyant is, aki él meg....

2017. júl. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
77%

"Törlöm a kérdést 10 órán belül, mert a gyk-n lévő emberek 100%-ából 10% az értelmes. "


Nem tudsz kérdést törölni, itt fog maradni, trolololo.

2017. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Váltass fel egy ezrest 5 forintosra.. Már azt nem fogod tudni hova rakni 😂
2017. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De tudja töröltetni a kerdest. Trololololo
2017. aug. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 RandalGraves válasza:
Láttad a Breaking Bad-at? Na úgy!
2017. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!