Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tegnap voltam á. interjún egy...

Tegnap voltam á. interjún egy autó alkatrész kiszállító állás miatt és szerintem nem sikerült olyan rosszul az interjú de alig konyítok valamit az autó alkatrészekhez és ezt szóba is került az interjú során?

Figyelt kérdés
szerintetek lehet esélyem így hogy alig konyítok valamit az autó alkatrészekhez?
2017. júl. 18. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. barkit felvesznek aki hajlando gombokert (ertsd: minimalberert) napi 10 orakat az autoban ulni es rohanni innen oda meg onnan ide. Sok esz nem kell ehhez a melohoz, bar nyilvan elony ha felismered melyik a lengescsillapito meg a legszuro.
2017. júl. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SándorÚr ***** válasza:
kiszállításnál, csak a hely ismeret számít. Kérdezgettek településeket, távolságokat, meg kerülő utakat ilyesmit?
2017. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak békés megyén belül , nettó 110 felett keresnék mint pálya kezdő
2017. júl. 19. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
hat az nem sokkal van a minimal felett. remelhetoleg nem sajat autoval kell csinalni...
2017. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem van céges autó+ céges telefon és mondta a srác az állás interjún hogy akár 150re is feltornázhatom ha van hozzá érzékem és az ügyfelekkel jó kapcsolatot tartok de ezt el is várják
2017. júl. 19. 23:41
 6/8 A kérdező kommentje:
*vessze kimaradt nem után :D
2017. júl. 19. 23:41
 7/8 A kérdező kommentje:

*vessző , nem vagyok formába.....


Holnap megyek próbanapra és kicsit aggódok hogy nem leszek túl jó de majd kiderül

2017. júl. 19. 23:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Na milyen lett a próbannap?

Nagy cég vagy kis cég?

2017. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!