Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kell visszailleszkedni a...

Hogy kell visszailleszkedni a munka világába?

Figyelt kérdés
Dolgozni szeretnék, de fogalmam sincs, hogy hogyan kezdjek hozzá. Igazi munkahelyen régen dolgoztam. 15 évig egy saját egyszemélyes vállalkozást vittem, ami családi tragédia miatt becsődölt. Elhúzódó betegségből gyógyulok, leghamarabb télen fogok tudni dolgozni. Anno még jó volt a kézzel írt 4 soros önéletrajz is.Nem tudom hova kell menni, mik a szabályok, szokások, semmit. Hogy kezdjek majd hozzá? Hogyan készüljek fel? Mire számítsak?

2017. júl. 24. 03:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak álláskereső portálok, pl.: jobmonitor.hu, profession.hu, jobpilot.hu. Itt tudsz állásokat keresni és vannak minták is önéletrajzra meg motivációs levélre. Ezeken az oldalakon tudsz jelentkezni állásokra is, és a többiről majd írnak azok a cégek, akiknek felkeltetted az érdeklődésüket.
2017. júl. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!