Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ott hagyjam a munkahelyemet...

Ott hagyjam a munkahelyemet amit imádok, egy olyanért ami többet fizetne, de rosszabbak a körülményekek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A mostani helyen azért normálisan keresel? Mert nekem a több fizetés nem lenne elég indok, hogy váltsak. Az is nagyon fontos, hogy jó legyen a munka. Viszont a másik véglet sem jó. Hiába szereted, ha nem lehet belőle megélni.
2017. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz rosszabb körülmények alatt? És mennyi a különbség?

Jól meggondolnám a váltást a helyedben, nekem még életemben nem volt olyan munkahelyem, amit ne gyűlöltem volna teljes szívből, ha olyat találtam volna, amit szeretek, tuti nem hagytam volna ott.

2017. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt az adott eset valogatja. Nem tudom hogy melyik lenne a jobb, pontosan kellene ismerni a korulmenyeket. Ha pl 100k-t keresel de a másik munkahelyeden ennek a kétszeresét keresnéd akkor azt mondom hogy megéri. De ha 500k-t keresel akkor egy 600k-s fizetésért ha rosszabbak a körülmények akkor semmiképp nem.valtanék. persze az sem Mind1 hogy mit értesz rosszabb körülmények alatt.
2017. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtál konkrétumokat, de én úgy gondolkodnék, hogy ha a mostani fizum is elég, kijövök belőle, elégedett vagyok, akkor nem váltanék. A munka se csak a pénzről szól, illetve persze, azért dolgozunk, de nem mindegy, olyan légkörben teszed-e, ahol rámész lelkileg vagy pszichésen. Nagyon fontos, hogy a munkakörülményekkel is elégedett legyél, ne mérgezzék meg az életed.
2017. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha a mostani fizetésem elég a céljaimhoz, akkor kizárt hogy otthagynám.
2017. júl. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Ildikó60 válasza:
100%
Semmiért se hagyd ott a munkádat, amit imádsz. Én is imádom a munkámat, a munkahelyemet, a kollégáim szuperek. Ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy nekem soha többé nem kell dolgoznom, hiszen a munkahelyemen minden napom csupa szórakozás, mert élvezem amit csinálok. Ha maradsz a jelenlegi munkahelyeden, amit szeretsz, lehet, hogy előbb utóbb a fizetésed is rendeződik. De ha elmész valahová, amit utálsz, azt nem valószínű, hogy meg fogod szeretni. Ha utálod a munkádat, az az egész életedre kihat, szerencsétlenné tehet, testileg lelkileg megnyomoríthat. Nagyon kevés ember ilyen szerencsés, hogy szereti a hivatását, és nem kényszer a munkába járás.Örülj ennek a szerencsének, és ne dobd el magadtól ezt az áldást.
2017. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pici Hölgy válasza:
Ne!!!
2017. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 csacs válasza:
Isten ments (60).
2017. júl. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nem, inkább maradnék a jó munkahelyen. Hiába a több pénz, ha rossz a hangulat, vagy embertelen a körülmény, rövidesen úgyis el megy onnan az ember.
2017. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Most 150 ezret keresek nettóban, az új helyen 175-180 körül, elnézést a késői reagálásért
2017. júl. 30. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!