Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cégvezető mennyit teljesít a...

Cégvezető mennyit teljesít a saját maga szabta bekerülési követelményekből ennek a kérdésnek van értelme?

Figyelt kérdés

Ha egy cégvezető azt mondja hogy én szabom meg milyen feltételekkel kerülhet ide be valaki, én mondom meg a követelményeket, és ide senki nem kerülhet be semmilyen pozícióba max takarítónak, csak akkor ha megvan neki szakirányú felsőfokú végzettség de lehetőleg nem 1 hanem több (jog marketing pénzügy közgáz stb) felsőfokú angol + még legalább 1 nyelv de jó ha több, legalább 3 éves tapasztalat, igazolható referencia, kisgyerek kizáró ok stb stb szóval még telefonos Mancika is oxfordban végzett zseni kell legyen-


Akkor van értelme a kérdésnek hogy ha ezek a min követelmények akkor te főnök mit keresek itt? Te főnök mit teljesítesz mindebből?

Csak azért merül fel bennem ez a kérdés, mert a főnöknek semmilyen végzettsége se szakirányú se más középisk érettségi és csók, semmi nyelvet nem beszél, referencia stb nincs

Szóval max takarítónak venné fel saját magát…..

De akkor mit keres ott? Vagy rá nem érvényes semmi szabály és kritérium?


2017. júl. 27. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Cégvezető mennyit teljesít a saját maga szabta bekerülési követelményekből ennek a kérdésnek van értelme?


Na jó, a te kérdésednek semmi értelme, az biztos.

2017. júl. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
egyébként meg okos főnök, tudja, hogy neki nincs meg a tudása, csak a pénze, hát olyanokat alkalmaz, akiknél megvan a tudás. Százszor jobb ez, mint a sok pénzes hülye, aki vigyáz arra, hogy csak nála hülyébbet vegyen fel, hát olyan is a cég...
2017. júl. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
hat en mar dolgoztam olyan helyen ahol a fonok akkora segg volt hogy maganal hulyebbet bajosan talalt volna
2017. júl. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
brühühü nem tanultam és alacsony beosztásban vagyok és szar a főnök című sírást hallhattuk
2017. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
???? ekkora barmot.... anyam.... ez a sztori epp arrol szol h tanultak egyetem nyelv stb es van egy jozsi az uborkafoldrol aki irni olvasni se es az elnokol....
2017. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is volt olyan főnököm aki mindent elvárt (volna) míg maga egy nyolcelemis vadparaszt volt.

Még fizetni se tudott rendesen de elvárás az lett. Lett volna.

Otthagytam 1 hónap alatt.

2017. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem - ugyanis ő a FŐNÖK, nem pedig a melós. Neki az a dolga, hogy kifizesse a melóst a hónap végén és punk tum. Ha mindenhez értene nem lenne szüksége az emberekre...


Szóval nem, nem jogos a kérdés. És tudom, hogy te a munkaügyes troll vagy, úgyhogy úgyis mindjárt hozzáköltesz valamit a történethez, kíváncsian várjuk...

2017. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12%
en nemtom ez a munkaugyis troll e de azt tudom h ilyen fonokom nekem is volt. ugatott h diploma meg referencia meg fluent angol aztan maga a pct se tudta bekapcsolni vegzettsege semmi de meg erettsegi se... es meg fizetni se akart netto 130at perkalt. 1 honap es szevasz volt. elvaras az egekben penz egy vicc a pali meg egy analfabeta proli volt. megesett velem... szanalmas.
2017. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%

Ezen nem kell fennakadni, nem is értem miért csinálsz úgy, mintha meglepetés lett volna, gondolom a béred és az igényeket is előre tisztáztátok...


A munkaadónak joga van akármilyen végzettséget vagy képességet elvárni. Neked meg jogod van annyi pénzt elkérni a munkáért amennyit akarsz. Ha az igények nem találkoznak akkor meg nem kell együtt dolgozni, ilyen egyszerű.

2017. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
"ennek a kérdésnek van értelme?"---NINCSEN!
2017. júl. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!