Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan szerezhetnék pénzt?

Hogyan szerezhetnék pénzt?

Figyelt kérdés

Ugye diákmunkára csak 16 év felett lehet menni, de én akkor már KRESZ tanfolyamra mennék, jogsit szeretnék szerezni motorra.

Hogyan szerezhetnék annyi pénzt, hogy legalább a jogsit ki tudjam fizetni?



2017. aug. 2. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Es KRESZ tanfolyam mellett nem lehet dolgozni? Valaki egyetem mellett dolgozik..
2017. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De azt már pár hónappal előtte el lehet( és el is kellene) kezdeni, mielőtt 16 éves leszek.

Köszönöm a nagyon gyors választ!☺

2017. aug. 2. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem múltál el 16 éves, eléggé behatároltak a lehetőségeid, jogilag nem vállalhatsz melót. Az alábbiak maradnak:


- Ismerősi körben elvállalni melókat (fűnyírás, gyümölcsszedés, bébiszitterkedés)

- Sörösdoboz gyűjtögetés

- Cuccok eladása a Jófogászon

- Vas- és színesfémhulladék gyűjtögetés

- Vérplazma adás

- MLM-átverés

- Koldulás

- Bűnözés

2017. aug. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De nyári munkát vállalhat ha idén tölti a 16-ot
2017. aug. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

- MLM-átverés


:D

2017. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jogsira előlegként általában valamennyit előre be kell fizetni, ez tény. De nem akkor mindet. Nekem 5 éve 30-at kellett. Azért annyit jövőnyárra össze lehet spórolni. Illetve szerintem szüleid is tudnak adni, és majd visszafizeted nekik.

Nem kell az órákat sem egyben kifizetni. Csak az a lényeg, hogy mire mész forgalmi vizsgázni, ne legyen elmaradásod.

A másik, hogy KRESZ vizsga után 2 éved van megcsinálni a forgalmi vizsgát. Ha te a KRESZ vizsga után nem azonnal mész vezetni, hanem még pénzt gyűjtesz, akkor sem történik semmi.

2017. aug. 3. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mi az az MLM-áverés?

6-os: a szüleim egy fillért nem adnak bele😕😃

2017. aug. 3. 11:03
 8/11 gyilkosmoli95 válasza:
Am fura... Pont tegnap volt az utolsó napom a munkahelyemen, és 3 db 15 éves gyerekkel dolgoztam együtt. Diákmunkára jöttek. Úgy tudom, hogy mostmár 15 éves kortól lehet 8 órába dolgozni. Magyarul szerintem mehetsz diákmunkára. De ha tévedek maszek melót ajánlok(mondjuk menj füvet nyírni, segítsd pakolni idősebbeknek, találd fel magad. Nekem is sikerült anno. 12 éves korom óta dolgozok.)
2017. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az MLM-átverés, Kérdező?

Legalizált Ponzi-séma, piramisjáték, ha így jobban ismered. Annyi a lényege, hogy van valami csodatermék, amit lehetőleg minél több emberre rá kell sóznod. Minden eladás után kapsz valamennyi pénzt. Ha beszervezel magad alá embereket, akkor az ő vásárlásaikból jutalékot kapsz, valamint minden olyan ember után szintén, akiket az általad beszervezettek szerveznek be. Az MLM-ezők 2%-a megél belőle (akik elsők közt léptek be), a többi meg nullszaldósan vagy minimális veszteséggel jön ki a kalandból. Ez az a "munka", amivel rendszeresen milliókat ígérnek napi 2-3 óra munka után.


Itt egy kis olvasnivaló a témában:


[link]


[link]

2017. aug. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A barátnőm a hosszú haját vágatta rövidre és adta el.
2017. aug. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!