Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy vámos,...

Mennyit keres egy vámos, pénzügyőr?

Figyelt kérdés
Nem határon dolgozó vámosra gondolok, hanem akik a boltokat járnak ellenőrizni.

2017. aug. 3. 13:19
 1/3 anonim válasza:
A legalja kb 160000 Ft
2017. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Boltokat járnak ellenőrizni...

Szerinted csak ennyiből áll egy finánc feladata? Ez csak egy a sok egyéb terület közül. Kiskerezni egyébként lehet boltban és kocsmában is.

Emellett közút (EKAER), végrehajtás, biztosítás, KB (közérdekű bejelentés), jövedék (szeszfőzde, benzinkút) stb.


Én őrmesterként az éjszakai pótlékkal nettó 130-at keresek. A végzettségem megvan a tisztihez, de vidéken nem osztogatják csak úgy a hadnagyit. Majd kiderül, hogy mi lesz januártól a fizetéssel. Természetesen ennél kevesebbet nemigen lehet keresni. A min. 160 ezret az előző hozzászóló nem tudom, hogy honnan vette.

2017. okt. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Őrmester úr!

Én már a januári fizetéssel számoltam.

II/A-ban 0 év jogviszonnyal nyelvvizsga és éjszaka nélkül ennyi. Teljesen felesleges volt az életpálya előtti ideiglenessel számolni.

2018. márc. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!