Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen gyakorlati lépései...

Milyen gyakorlati lépései vannak, ha reklámügynökséghez szeretnék regisztálni (Facebox)?

Figyelt kérdés

Aki ismeri ezt az ügynökséget, netán dolgozott is velük, annak a válaszára feltétlenül számítok.

Régóta foglalkoztat, hogy milyen jó lenne akár statisztaként, szereplőként, (karakter)modellként szerepelni reklámfilmekben.

Nagyon megtetszett a Facebox ügynökség. Sokan dicsérték, így elsősorban oda szeretnék jelentkezni.


Állítólag minden szerdán regisztációs nap van náluk.

De sajnos azzal még nem vagyok tisztában, hogy ekkor bárki besétálhat hozzájuk előzetes bejelentkezés nélkül, vagy az érkezése, előtt értesítenem kell őket?

Ha bent leszek az adatbázisban és hívnak castingokra, akkor kötelező az összesen megjelennem, amire invitálnak, vagy fakultatív, hogy melyikre megyek el?

Utolsó éves vagyok gimiben, és sajnos a szüleimtől sem kapom meg azt a támogatást, így eléggé magamra vagyok utalva.



2017. aug. 5. 11:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Régóta dolgozom velük és én is csak dicsérni tudom őket.Úgy tudom, hogy már nem lehet besétálni, előzetesen regisztrálni kell az oldalukon és ott kapsz időpontot, amikor bemehetsz.Castingra ritkán hívnak, mert főleg nagy létszámú filmeket csinálnak és a tömegjelenetek szereplőinek kiválasztásához(statiszta)elég az adatlap és a fotód.Ha hívnak, érdemes elvállalnod, mert úgy nagyobb eséllyel számítanak rád máskor is, de természetesen nem kötelező, nyugodtan mondhatsz nemet.Kiemelt szerepekre első körben beküldik a fotód és vagy az alapján választ a megrendelő vagy utána hívnak castingra a többi esélyessel együtt.De általában ilyenkor is felhívnak előtte, hogy elküldhetik-e a képed a megrendelőnek,tudnád-e vállalni, ha kiválasztanak, ráérsz-e az adott időszakban.Amennyiben van még kérdésed nyugodtan írj privátban, amire tudok, szívesen válaszolok.
2017. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!