Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkán el lehet kérni 1-2...

Diákmunkán el lehet kérni 1-2 napon keresztül a napi bért?

Figyelt kérdés
Építkezésre megyek segédkedni, a héten kezdek és arra gondoltam hogy az első vagy/és a második napomon elkérném. Megoldható, vagy teljesen munkahelytől függ?

2017. aug. 9. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem tényleges diákszövetkezeten keresztül történik, hanem csak úgy beállsz valakihez, akkor tőle függ. Ha diákszövetkezet akkor szerintem nem megoldható. Mindenesetre ha nem diákszöv. akkor se nagy erre az esély.
2017. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szövetkezeten keresztül kaptam meg a melót, akkor ez ezek szerint offos. Köszi a választ.
2017. aug. 9. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Elméletben nincs akadálya, hogy megkapd munkabérelőlegként, viszont szinte teljesen esélytelen, hogy a diákmunkaszövetkezet beleegyezik.
2017. aug. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ahol én vagyok megengedték, igaz hogy kellett hozzá majdnem egy hét, de megkaptam az összeset amit addig kerestem.
2017. aug. 30. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!