Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy betanított...

Mennyit keres egy betanított konyhás?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem tudom jo helyre irtam a kérdést. Szóval strandon dolgoztam konyhán. Ilyen büfés jellegű kajákat készitettem, hamburgereket csináltam. Palacsintát sütöttem,lepényeket sütöttem, sültkrumpli, wimpi, hot-dog stb.. 600 Ft- os órabérbe dolgoztam. Én keveslem- pláne ugy hogy napi 14-16 orákat dolgoztam a meleg konyhán. Aki ebben jártas esetleg tapasztalata van az szerint milyen órabér a korrekt egy ilyen munkára, vagy mennyit szoktak erre fizetni?
2017. aug. 10. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány száz ilyen kérdés lesz még ma?

Kb. éhbért fogsz vele keresni és cserébe széthajtanak. Ilyen a vendéglátás legalja.

2017. aug. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány száz kérdés volt ma ebből. Engem viszont érdekelt, és bocs hogy informálódni akartam a köznéptől akik talán jártasabbak többet tudnak.
2017. aug. 10. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Oké, de mire számítasz? Ez minimálbéres, legalja kulimunka. Nyilván van egy két hely ahol kicsit több pénz van, de ritka.
2017. aug. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam és még ilyenben, de mostmár tudom. Azért kösz.
2017. aug. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!