Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arról a nem...

Mi a véleményetek arról a nem Bp-n élő és/vagy dolgozó emberről, aki gyárban robotol 3 műszakban és beletőrödik, hogy ez jutott neki?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom milyen választ vársz, de én pl. nem tudom elítélni érte. Az élet rohadt igazságtalan, nincs lehetősége mindenkinek önmegvalósítani, vagy otthagyni a munkahelyét, ha csúnyán néznek rá. Főleg ha már vannak kölykök, meg lakáshitel.
2017. aug. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem ettől függ a boldogság.
2017. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez ismernem kell az embert magát.


Az tény, hogy sok ismerősömről el tudom mondani, hogy ha fiatal korában kicsit odafigyelt volna az életére, akkor előrébb lenne. Nem azt mondom hogy az ország leggazdagabb emberei között lennének, viszont a többségük simán élhetne átlagos, középosztálybeli szinten.


De olyan embereket is ismerek, akik simán megelégednek annyival ami van. Bemennek dolgozni, hazajönnek, elvannak. Sosem érdekelték őket összetett dolgok, nem érdekelte őket a pénz. Az ilyen embereket néha irigyelni is tudom, mert boldogok annyival is amijük van.

2017. aug. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%

Sajnálom, de el nem ítélem.


Mire vagy igazából kíváncsi, mert ez a kérdés értelmetlen.

2017. aug. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Mindig van kiút, csak kérdés ki él vele és ki nem. Ha maradék idejében képzi magát, vagy átképzi, vagy azért túlórázik mert épp befektetni készül valahova, részvénypiac vagy kriptopénzek, vagy akár belevág egy direkt értékesítésbe, és azzal tör ki a sötétségből. Én sem ítélem el, de ez nem élet, és valahogy törekedni kell ebből a kitörésre, nem pedig beletörődni.
2017. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bp-en kívül is van élet.
2017. aug. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!