Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2013ban szereztem fogászatiass...

2013ban szereztem fogászatiasszisztens szakmát, másfelé sodort az élet, nem abban helyezkedtem el. Most szültem és még párévig otthon leszek a gyerkkel. Ha szeretnék utána el tudnék még helyezkedni a szakmában, el lehet kezdeni, ha2013as végzettség?

Figyelt kérdés
2017. aug. 12. 20:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem soha nem az számít, hogy mikor szerezted a végzettséget hanem, hogy mit tudsz.

Ha úgy gongolod, hogy 8 év kihagyás után nem tudnál megfelelő szintű munkát végezni ebben a szakmában akkor a papírod nyilván nem sokat ér.

2017. aug. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi gyerekkel, x év "kihagyással", úgy, hogy még életedben nem dolgoztál a szakmában...? Öhm... nem.
2017. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy egy pillanatot nem dolgoztál benne, meg még csomó év, mire egyáltalán nekiállhatnál... nem, legalábbis nagyon remélem, hogy nem fog alkalmazni senki egy továbbképzés megkövetelése nélkül.


Ez nem lepötyögsz pár sort aztán jólvan :D

2017. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként tudsz majd állást keresni a szakmádban.
2017. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
A fogorvosi asszisztensi szakma nagy gyakorlatot igényel. Gyakorlat nélkül sehol sem fognak alkalmazni, ráadásul 2 műszakban dolgoznak a fogorvos mellett, ami kisgyerek mellett szinte kivitelezhetetlen. Van olyan rendelő, ahol este 21 óráig is fogadnak beteget. (egy volt fogorvosi asszisztens, aki most idősgondozóként dolgozik)
2017. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Járj el egy fogorvoshoz ingyen asszisztenskedni heti pár órát, amíg otthon vagy
2017. aug. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bölcsőde nincs felétek?
2017. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!