Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt pizzafutár? (ismerős,...

Van itt pizzafutár? (ismerős, családtag) Mennyit kaptok fixen, és mennyi jön össze borravalóból?

Figyelt kérdés

Naponta kapjátok a pénzt, vagy havonta?

Gondolom ez általában csak kiegészítő munka, másodállás.

Mennyit lehet így összeszedni?

A robogót, kocsit adják, vagy saját?



2017. aug. 13. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Robogó autó saját , főállás . Stex két hetente vagy havonta , borravalóval átlag 250-300 kiló . Don pepét kerüld , tetű a vezetősége .
2017. aug. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Mi ez komoly, hogy 250-300 kilót keres egy pizzafutár? :O Én azt hittem azért "kell" borravalót adni, mert szegények olyan keveset keresnek, hogy különben nem tudnának megélni.

De ezt jó tudni, köszi.

2017. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ezek után egy fillért se adok.
2017. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Sóher népség , ez napi 12 -14 órában hétvégékkel és talán 1 pihenőnappal a héten . Folyamatos szívás és potom 50-100 Ftos yattal jön össze sok fuvar után. Forró aszfalton a hőségbe beöltözve , rommá ázva zápor esetén , télen meg lefagynak . Számítsátok , át , a ti fizetéseteket is le kellene harmadolni aztán rínátok milyen tetű az élet ...
2017. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%
Miért nem keresel mást? Ja, hogy más munkához meg kevés lennél...az gáz.
2017. aug. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
5ös , mellé ment a tróger dumád , nem vagyok futár , korlátolt forma lehetsz te is .
2017. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

"a ti fizetéseteket is le kellene harmadolni aztán rínátok milyen tetű az élet ..."


Magyarázd már el, miért kellene harmadolni?

2017. aug. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

"Mi ez komoly, hogy 250-300 kilót keres egy pizzafutár?"


Nekem az egyik ismerősöm futár. Hivatalosan minimálbért fizetnek neki (de sokat alkalmaznak alkalmi bejelentéssel vagy full feketén), erre kap még jutalékot címenként, plusz a borravalót. 200 körül összejön neki havonta, és még csak nem is Budapestről beszélgetünk, hanem egy megyeszékhelyről. Így a 250-300 ezret Budapesten simán el tudom képzelni.


De most havi 250-300 óra munkával ez valóban olyan hatalmas összeg? Az autó többnyire saját és az üzemanyagot se állják. Ebben az üzemmódban nagy az esélye a meghibásodásnak is, az is mind saját költség. Az utak tele vannak vadbarmokkal, tehát elég erősen balesetveszélyes munka is. Ugye így azért már nem olyan fényes az a fizetés?

2017. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%os válaszoló , örök érvényben marad az utolsó kommentem ...
2017. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!