Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Féléves okj-s hegesztő tanfoly...

Arass kérdése:

Féléves okj-s hegesztő tanfolyammal van esélyem 8 általánossal?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 1 évem van még az érettségig,de már teljesen belefáradtam a tanulásba. A családi helyzetem sem engedimeg,hogy tovább élősködjek a családon. Anya egyedül tart el minket. Lépnék már tovább és más terveim vannak. 6 hónap alatt végezhetnék tanfolyamot. Kérem értelmes válaszokat adjatok ésértsétek meg a helyzetemet.
2017. aug. 16. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy tanulsz, nem élősködés.

Szerintem buta ötlet most abbahagyni és feladni pont érettségi előtt.

De persze nem ismerem a helyzeted.

2017. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
érettségizz le és utána menj okj-ra sokkal jobb lesz az elkövetkező 40 éved! bírd ki! érdemes!
2017. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érettségizz le! Max mellette vállalj vmi diákmelót.
2017. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hegesztő nem két éves OKJ? Én nagyon keveset hegesztettem (gépésztechnikusit végeztem) de annyi világossá vált, hogy kur_a nehéz. Biztos hogy egy féléves gyorstalpaló elég lenne? Inkább dolgozz diákként suli mellett, de mindenképp szerezz normális szaktudást, mert csak azt fizetik meg.
2017. aug. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!