Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizetnek nyáron...

Mennyit fizetnek nyáron diákmunkáért a McDonald's-ban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 20:02
 1/6 anonim válasza:
nem sokat, kb 45-50-et havonta
2010. máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz kiszámolni, hogy legfeljebb mennyit kaphatsz. Erős jóindulattal, hasraütéssel 450 forintos órabérrel számolok. Elméletileg napi 6 órában fognak foglalkoztatni, és egy hónapban kb. 20 munkanap van. Ez alapján jól mondja az első, 50.000-nél többet nem nagyon fognak adni.
2010. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Főleg, hogy tudtommal elsőre csak a minimált, 375 Ft-ot kapst, a 450-et ki kell érdemelni :D

Ha egy icipici lehetőséged van másra, ne menj mekibe! Nyáron, mikor eleve hőség van, a konyhában 45-50 fok is lehet az olajok miatt. Ennél még egy standon a napernyő árnyékában meghúzódva is jobb...

2010. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 éve burger kingben 412ft a minimum, sztem mekiben sem kevesebb, viszont csak nyárra nem nagyon keresnek diákot, legalábbis én mostanában mindig csak úgy látok hirdetést, hogy legalább fél évre.
2010. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
énis akartam menni,de inkább maradok a Balatonnál,egy jól lakott német sok borravalót ott tud hagyni.Legalábbis nekem :)
2010. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minimálbér (ami elvileg a diákoknál kicsit magasabb, mert nem kell utánuk a tb-t fizetni), plusz ha délután vagy este dolgozol, akkor műszakpótlék, de ha nem vagy még 18, akkor nem dolgozhatsz este 10 után, így éjszakás pótlékot tuti nem kapsz, de délutánost igen, ha délután 2 után is dolgozol. Ez nem tudom most mennyi.

De ugye minden attól függ, hogy egy nap hány órát dolgozol, illetve hogy heti hány órát.

2010. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!