Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 14 éves lány vagyok, szeretnék...

14 éves lány vagyok, szeretnék pénzt szerezni. A szüleim nem milliomosak, nem szeretném őket terhelni. Viszont szeretnék pár új cuccot rendelni. :/ Mit kéne tennem? Sajnos ilyen korban gondolom még semmi esélyem diákmunkára vagy bármi.

Figyelt kérdés
És sajnos kisvárosban lakom itt meg semmi olyan:/ Honnan szerezzek egy kis pénzt? ráadásul suli is már a nyakamon

2017. aug. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. Majd 1-2 év múlva mikor vállalhatsz diákmunkát.
2017. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnék pénzt szerezni. szeretnék pár új cuccot rendelni. "

Hátad mögött van egy nyár: nem gondoltál arra, hogy a környéken szétnézz nyár elején: hátha valaki tudna alkalmi munkát?

Tudod az ilyen kérdéseknél maga a kérdésfeltevésed is adja a dolgot, hogy prostitúcióra biztassanak a fiúk vagy felajánlják, hogy majd ők segítenek - aztán jól kihasználják női mivoltodat.

2017. aug. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos 14 evesen mar augusztus kozepe-vegefele mar sehogy sem tudsz. Beprobalkozhatsz ilyen kisebb boltokban "feketen" dolgozni
2017. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyáron is kerestem/próbálkoztam... De mondom hogy nagyon kisvárosban lakom szinte rák sincs itt és ez a legnagyobb baj is... Mindegy.
2017. aug. 18. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, Pesten sem talalnal mar semmit ilyenkor. Diakmunkara is kb csak 16-tol vesznek fel altalaban
2017. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de akkor mégis mit kéne tennem?:/ szerintetek megpróbáljam az ösztöndíjat igényelni suliban? Mert nem vagyok valami rossz tanuló. Az talán bejönne?
2017. aug. 18. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Megprobalhatod, ha megfelelsz a kovetelmenyeknek. Semmit sem vesztesz vele :)
2017. aug. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Napotna megkérdezik ezt, szóval először legyél önálló, keress utána a lehetőségeidnek.
2017. aug. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Üdv a vadkapitalizmusban. Fölülre vagy lentre kéred? Majd az urad, a rabszolgatartód eldönti.


Jó életet!

2017. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit kéne tenned.. tanulni, meg örülni, hogy még élnek a szüleid és nem csak magadra számíthatsz.

Lesz még elég időd dolgozni 70-80 éves korodig. Gondolom, addigra minimum annyi lesz a nyugdíjkorhatár, ha nem törlik el az egészet úgy ahogy van.

Meg jó lenne, ha ahelyett, hogy a cuccokon járna az eszed, megtanulnád még most, hogy kétkezi, "egyszerű" munkából nem lehet megélni. Ha ilyet csinálsz majd, akkor felejtsd el a "cuccokat". Akkor örülsz majd, ha kajára marad pénzed.

Ahhoz, hogy cuccokat vehess később, tanulni kell valami piacképes szakmát egyetemen + nyelveket.

Különben szopacs egész életedben, nameg ilyen oldalakon rinyálás.

2017. aug. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!