Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan/mivel lehet rövid időn...

//Anonymus// kérdése:

Hogyan/mivel lehet rövid időn belül sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolkoztam ezen de semmi nem jut eszembe..xd

2017. aug. 19. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Adj fel egy hirdetést, hogy aki kuld neked 20ezer Ft-ot, annak elárulod, hogyan kell meggazdagodni.

Amikor valaki elküldi a pénzt, írd meg neki, hogy így!

Ha szerencsés vagy, akkor többezer ember küld neked pénzt, és gazdag leszel.

Ha nem vagy szerencsés, akkor valaki feljelent és legalább egy darabig nincs gondod kosztra-kvártélyra :)

2017. aug. 19. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Direkt értékesítéssel, Network marketing-el, ha jó értékesítő vagy elmehetsz olyan céghez értékesíteni ami speciális építőgépeket árul, vagy ad bérbe, volt egy ügyfelem anno aki 2-5 milliót keresett speciéális eszközök értékesítésével havi szinten, mint fúrótornyok, daruk, mindenféle speckó munkagép.
2017. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kamionozás is jól fizet. Havi több, mint fél millió netto! Én csak idén 2.2 milliót tettem félre. És mellette jól élek.
2017. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2017. szept. 2. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!