Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova, milyen munkakörben...

Hova, milyen munkakörben menjek dolgozni mozgáskorlátozott létemre?

Figyelt kérdés

Nem tolokocsis vagyok elöre mondom ! Röviden írok magamról:

Van egy lányom , oviba jár !

Én az egyik kezemet nem , tudom teljessen használni !

A lábaim jokk!

Rengeteg mütét nyomait hordom magamon !


2010. máj. 24. 22:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

agyvérzéssel születtem , és a lábaim kezeim bénultak meg ! kb20éves koromig mütöttek szinte mindig ! Teljessen soha nem fogom tudni használni az egyik kezemet ! A lábaimat tudom használni , bár az egyiket kicsit huzom !

A kertészetben nehéz virág ládákat is emeltem a kollégákkal , meg traktort is vezettem ott !

2010. máj. 24. 23:23
 12/16 A kérdező kommentje:
ja virágkötést csináltam az isk.ba mindik 5öst kaptam !
2010. máj. 24. 23:23
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát ha értesz a virágokhoz és szereted (gondolom), akkor próbálj meg olyan munkakörben elhelyezkedni. Nem tudom, pontosan mik vannak, de van net, Google, nézz körül, milyan szóba jöhető helyek vannak és küldd el az önéletrajzod akkor is, ha esetleg nem hirdetnek munkaerőfelvételt!
2010. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell gúnyolódni,ha egy beteg ember segítséget kér itt!!!!
2010. máj. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert ez a negyvenkét százalékos. Láttam már máshol is. Ez nem ember, hanem valami monitorba gyógyult hülyegyerek.
2010. máj. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tudok elhelyezkedni sehol sem mit tegyek
2010. máj. 30. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!