Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam vagy sem az önéletra...

Beleírjam vagy sem az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Jelenleg rokonok vállalkozásánál vagyok pályázatíró, de nem vagyok bejelentve.

Pályakezdő vagyok, most végeztem,és munkahelyi tapasztalatnak ezt beleírhatom az önéletrajzomba?

Novemberben kezdtem és a mai napig itt vagyok, de mivel nem jelentenek be, így másik állás után nézek!


2010. máj. 25. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
persze írd bele
2010. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem veszthetsz semmit ha beleírod. A HR-esek is szemetek, pofára szűrik az önéletrajzokat, úgy gondolom hogy ezzel csak egál lesz...
2010. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az önéletrajzokat a felvétel után nem hasonlítják össze a rózsaszín munkavállalói kiskönyvvel...

tejhát azt írsz bele, amit akarsz

2010. máj. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze, a HR-esek is tudják, hogy magyarországon rengetegen nincsenek bejelentve, őket a tapasztalatod érdekli, nem fekete gazdaság. Sok sikert!
2010. máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!