Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar lakosság hány százaléká...

Magyar lakosság hány százalékának van havi 300000 ft bevétele?

Figyelt kérdés
sztem igen soknak
2017. aug. 24. 19:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

na jo telne iphonera siman csak nem erdekel :(


300dollarert vettem egy kinai telot a regieket meg mindig eladom par 10ezerert...ugyh osszesegeben sose volt 60ezernel dragabb telom :(

2017. aug. 25. 08:00
 22/29 A kérdező kommentje:

erdekes viszont hogy kocsit meg MUSZAJ venni mert abban merik az embert


még akk is elvaras ha csak pesten allna az utcan mert bkvval jarok munkaba a kis tavolsag miatt

2017. aug. 25. 08:03
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy muszáj! Olvasd el a cikket amit linkeltem kiszamolo pont erről ir. Te csinálod jól ha nem szórod a pénzt.
2017. aug. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

"erdekes viszont hogy kocsit meg MUSZAJ venni mert abban merik az embert"


Hát ha neked fontos, hogy miben mérnek, akkor bizony tényleg muszáj. Nekem azért sikerült meglennem nélküle, pedig az elmúlt 10 év alapján havi 600 felett kerestem átlagosan (3 éve a feleségemnek van egy 12 éves japán autója).

2017. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
apam a kocsit hajtogatja egx ideje, mert neki ciki hogy mindenki mas fia azzal jar haza es hire megy a faluban, rolam meg nem tud mondani semmi férfiasat
2017. aug. 25. 12:35
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Apád megfelelési kényszere miatt ne tedd tönkre a jövődet egy felesleges befektetéssel. Utazz haza bérelt kocsival vagy kérj egyet kölcsön valakitől, attól hátha helyreáll a lelki nyugalma és te sem szórod el az összes megtakarításodat.
2017. aug. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem 70% körül, nagyon elszálltak a bérek mostanság, csak az enyém nem nő :(
2017. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
300 ezer forint bevétel az kb bruttó 450-500 ezres fizetés. Ez azért nem mondható átlagosnak még Budapesten, multiknál vagy mérnököknél sem, max az informatikusoknál. Szerintem kb a dolgozók 5%-a keres ennyit vagy ennél többet. Én mérnök vagyok, de nettó 300 ezer fölött csak az 5+ év tapasztalattal rendelkező kollégáim, vagy a szintén hasonló tapasztalattal rendelkező pénzügyi vonalon és/vagy multinál lévő ismerőseim keresnek (Budapesten). És azért az átlag nem multinál dolgozik meg nem is mérnök. A médiában megjelenő átlagfizetések félrevezetőek, valójában a mediánt kellene nézni, az jóval reálisabban mutatja, hogy mennyit keres az emberek többsége.
2017. aug. 26. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

a munkaber egy dolog... sokan kapnak zsebbe illetve sajat kis ugyeskedesekkel ks jutnak penzhez


nekem csak ba fizetés a bevetelem

2017. aug. 26. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!