Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Bárdi autónál értékes...

Milyen a Bárdi autónál értékesítőként dolgozni?

Konkrétan a munkaidő, azon belül is túlóra van-e, és, ga igen, akkor fizetik-e?Milyen a nettó fizetés? Ezen kívül egyéb lényeges tapasztalatok érdekelnek.

2017. aug. 25. 02:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Bárdi UNix akármilyen munkakörben = pokol.

Menekülj. Ha van eszed be se lépsz.

2017. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
43%

Én kiszállító vagyok nem értékesítő, de szeretem nagyon. Ne hallgass az első válaszadóra, mert laikus, és azt hiszi nagyon okos, pedig hülye hozzá. Egyébként kirendeltségfüggő, sok helyen szar dolgozni, de ahol én dolgozom, az jó. Munkaidő reggel 7-től 4-ig vagy 8-tól 5-ig. Túlóra néha előfordul 1-2 óra max, de ha összegyűlik egy bizonyos óraszám, kapsz egy szabadnapot. Nettó fizu 110-130 körül van, nem sok, de a jatt nagyon feldobja.

Ez csak a kiszállításos rész, az értékesítő pozíciót nem tudom.

2017. szept. 9. 17:53