Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Előfordult már hogy könyörögte...

Előfordult már hogy könyörögtek nektek, hogy elvállaljatok egy állást?

Figyelt kérdés

2017. aug. 27. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2017. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem lehet hogy egyszerűen azért könyörögnek mert nem akarnak rátenni pár tízezret a havi fizetésre?
2017. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos nem... Szerintem sokan vágynak erre, könnyebb lenne igy munkahelyet váltani! Minden esetre ha van betanitott munka, ahova nagyon keresnek most embert, és jól fizet persze, akkor azt várom akár itt is privátban.
2017. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
A könyörgés túlzás, de volt egy munkáltató aki sokáig nyaggatott, hogy menjek át hozzá. Kis vállalkozás volt, éppen próbált beindulni, így rengeteg túlóra lett volna. Jó fizut ígért, de nem akartam ennyi plusz munkát vállalni meg elég bizonytalannak éreztem a vállalkozás sorsát.
2017. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de volt, hogy mondták, hogy nagyon szeretnének velem dolgozni, és akár már jövő héten kezdhetek is. Elvállaltam. 2x annyi fizuért, mint azon a helyemen ahonnan "elcsábítottak".
2017. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Igen több alkalommal is:


-ismerősöm induló vállalkozásához akart embert, persze ingyen, utazó ügynök, áruszállítás és eladás saját járművel


-másik ismerős a cégébe keresett üzletkötőt jutalékért, az ő cége 2%-ot kapott volna minden eladás után, ennek az 5%-át fizette volna ki. Kiemelt bérezésként hirdette, akár nettó 1millió Ft/hó. Miután levezettem neki, hogy az bizony még bruttó esetén is havi 1 milliárdnyi értékesítést jelentene, de az üzleti partnere, akinek árult csak évi 290milliós forgalmat bonyolít nem, hogy elcsüggedt volna, de még örült is, hogy a megbízónál ez esetben akár 3% jutalékot is kitudna magának alkudni.

Kicsit sok anyagot tolt a srác, végül eléggé eladósodott a cége!


-MLM-es és biztosítási ügynökökből volt vagy 10, aki győzködött lépjek be, minden belépő után jutalék, és f***sztalicska...

2017. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

utolsó:

Még többet is, mert vannak munkaadói járulékok is. Amúgy beindította a barátod a szuper vállalkozását? :)


kérdező:

Csak azért, hogy maradjak, azért, hogy jöjjek még nem. Korrekt állásnál ezt el sem tudom képzelni.

2017. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen mindegyiknek volt már cége és mindkettőnek bedőlt, elég durván ráfaragtak anyagilag.


Egyikük nyert pályázati pénzeket is, 2 alkalommal pályázott, 3 alkalmazott 10 havi bérét finanszírozták meg neki, cserében 6-8 hónap továbbalkalmazást vállalt, de nem jött be neki. Közel 2 évig ment a vállalkozása, még kb. 4,5-5m Ft hitelt kell visszafizetnie.

2017. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Igen, visszamondtam a pályázatot, de még így is elintézték a részmunkaidőt.
2017. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
Többször is, csak sajnos egyik sem az a zsíros állás. :)
2017. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!